Pasakiška „Man City“ serija baigta – miesto derbyje triumfavo „Man United“

Įspūdinga „Manchester City“ pergalių serija nutrūko miesto derbyje. Pepo Guardiolos auklėtiniai savo stadione 0:2 nusileido „Manchester United“ klubui.
„Manchester United“ triumfavo derbyje
„Manchester United“ triumfavo derbyje / „Scanpix“ nuotr.

„Man City“ iki šio susitikimo buvo laimėję net 15 „Premier“ lygos rungtynių iš eilės. Įskaitant ir kitus turnyrus, „miestiečių“ pergalių serija siekė net 21 mačą.

Tačiau „raudonieji velniai“ jau nuo pirmųjų minučių pasikėsino į nepriekaištingą Anglijos vicečempionų seriją.

Jau antrąją minutę svečiai išsiveržė į priekį, kai vienuolikos metrų baudinį realizavo Bruno Fernandesas.

Nors „Man City“ aktyviai kūrė progas ir atliko beveik trigubai daugiau smūgių už varžovus (23 prieš 8), antrasis rungtynių įvartis taip pat krito į jų pačių vartus.

50-ąją minutę Luke'as Shaw įspūdingai prasiveržė link varžovų vartų, atliko perdavimą Marcusui Rashfordui, o netrukus vėl sulaukė kamuolio ir kaire koja pasiuntė kamuolį į tinklą.

Per likusį laiką „miestiečiai“ karštligiškai bandė bent jau sušvelninti rezultatą, bet „Manchester United“ žaidė užtikrintai ir dovanėlių varžovams nedalino.

Pirmą kartą nuo lapkričio 21-osios pralaimėjęs „Man City“ klubas nepaisant to vis tiek išsaugo užtikrinto „Premier“ lygos lyderio poziciją. P.Guardiolos auklėtinių sąskaitoje – 65 taškai, kai antroje vietoje esantis „Man United“ klubas turi 54 taškus.

Iki čempionato pabaigos komandoms liko sužaisti po 10 susitikimų.