15min be reklamos
2022 12 01, 11:37

Prasčiausias Meksikos pasirodymas beveik per pusę amžiaus pareikalavo trenerio galvos

Trečiadienio vakaro rungtynės pasaulio futbolo čempionate su Saudo Arabija tapo paskutinėmis prie Meksikos rinktinės vairo treneriui Gerardo Martino.

Argentiniečio treniruojama komanda 2:1 nugalėjo arabus ir surinko 4 taškus sudėtingoje C grupėje, bet į kitą etapą nepateko, nes tiek pat taškų surinkusi Lenkija turėjo geresnį įvarčių santykį.

Po rungtynių G.Martino atskleidė, kad jo kontraktas su Meksikos futbolo federacija baigėsi ir darbų šioje komandoje jis nebetęs.

„Esu labiausiai atsakingas už šį siaubingą nusivylimą, kurį patyrėme. Kaip žmogus, priimantis sprendimus, labai liūdžiu ir prisiimu atsakomybę. Mano kontraktas baigėsi kartu su finaliniu teisėjo švilpuku, tad nieko daugiau nebegaliu padaryti“, – liūdnai kalbėjo specialistas.

Meksikos rinktinė į pasaulio čempionato atkrintamąsias varžybas nepateko pirmą kartą nuo 1990 metų, kai buvo diskvalifikuota iš pasaulio čempionato už federacijos sukčiavimą jaunimo Šiaurės ir Centrinės Amerikos čempionate.

Kalbant tik apie tuos turnyrus, kuriuose meksikiečiai dalyvavo, iš grupės pastarąjį sykį jie buvo neišėję dar 1978-aisiais.

„Liūdna ir graudu, bet toks jau tas futbolas. Kai turi pranašumą ir progas, turi jomis pasinaudoti“, – kalbėjo saugas Orbelinas Pineda.

60-metis G.Martino Meksikos rinktinę treniravo nuo 2019 metų ir su ja laimėjo CONCACAF aukso taurę. Anksčiau šis specialistas yra treniravęs ir Paragvajaus bei Argentinos rinktines, taip pat trumpai stovėjo prie „Barcelona“ klubo vairo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sugedusi buitinė technika: remontuoti ar pirkti naują?
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Reklama
2022 m. „Rimi“ sėkmingai įgyvendino tvarumo ir labdaros iniciatyvas, prisidėjo prie paramos Ukrainai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką