Septintas kartas nemelavo: „Panevėžys“ šventė pirmąją pergalę A lygoje

Per šešerias rungtynes vos vieną tašką surinkęs „Panevėžys“ pagaliau šventė pirmąją pergalę A lygoje. Namuose žaidę panevėžiečiai 2:1 palaužė Gargždų „Bangą“.

Primename, kad dėl nesėkmingo starto „Panevėžys“ jau atleido trenerį Aleksandrą Kurtijaną.

„Aukštaitijos“ stadione šeimininkus į priekį 19-ąją minutę išvedė Ernesto Veliulio perdavimo sulaukęs Sebastianas Vazquezas.

Skirtumą padvigubino Paulius Janušauskas, kuris realizavo 11 metrų baudinį 65-ąją minutę.

Pirmąją pridėto laiko minutę Robertas Vėževičius po kampinio sušvelnino rezultatą, tačiau „Bangai“ laiko jau buvo per mažai.

A lygos turnyro lentelėje „Panevėžys“ su 4 taškais vis dar yra paskutinėje vietoje, „Banga“ turi 8 taškus ir žengia ketvirta.