Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 10:52

Fitneso čempionas Martynas Malakauskas šoks moterų krepšinio čempionate

Martynas Malakauskas
Mindaugo Vaičiulio/BFL nuotr. / Martynas Malakauskas
Viename televizijos šokiu projekte dalyvaujančio Martyno Malakausko praėjusį šeštadienį žiūrovai ant parketo neišvydo. Tuo metu, kai jo partnerė profesionali šokėja Eglė Straleckaitė viena bandė užkariauti projekto žiūrovų ir komisijos simpatijas, Martynas varžėsi Turkijos kurorte Antalijoje vykusiame pasaulio jaunimo ir veteranų kultūrizmo bei fitneso čempionate.

Tą vakarą Eglės šokis buvo įvertintas priešpaskutine, penktąja vieta. „Dar prieš sutikdami dalyvauti projekte įspėjome prodiuserius, kad gruodžio 11 dieną Martynas bus išvykęs ir nors mums buvo pažadėta, kad  galėsime praleisti šią laidą, dalyviai pareiškė nepasitenkinimą, esą bus nesąžininga, jei pateksime iškart į pusfinalį.  Tai ir sušokau viena“,  – sakė E. Straleckaitė.

Martynas gruodžio 11–12 dienomis Antalijoje vykusiame turnyre tapo jaunimo (iki 21 metų) fitneso kategorijos iki 80 kg nugalėtoju. Pernai M.Malakauskas šiose varžybose buvo antras. 

Laisvu nuo šokių metu sportininkai treniruoklių salėje nesusitinka, tačiau Eglė pripažįsta, kad Martyno patarimai prie treniruoklių būtų naudingi: „Kadangi jis sportuoja savo, o aš savo srityje, tai visai nėra laiko susitikti salėje, bet, manau, kad man būtų smagu su tokiu treneriu. Gal ir jis mane kažko pamokytų, ne tik aš jį.“

M. Malakauskas – tikra barbė devyndarbė. Šiuo metu vaikinas dalyvauja šokių projekte, sportuoja, šoka Klaipėdos universiteto šokėjų grupėje, studijuoja, o laisvalaiku mėgsta ir pagroti.

Martynai, ar tikėjaisi laimėti pasaulio čempionatą?

Tikėjausi, nes labai daug pastangų į pasiruošimą įdėjau, iki varžybų likus mėnesiui treniravausi kasdien po dvi–tris valandas. Varžovai nebuvo labai stiprūs, žinoma, buvo keletas neblogai pasiruošusių, bet atlaikiau, iškentėjau, paryškinau labiau raumenis ir laimėjau. Organizacine prasme viskas buvo gerai, viskas patiko, išties tiek ir tepamenu, nes tada galvoje tebuvo: laimėjimas, laimėjimas, laimėjimas.

Ar dabar jau apsipratai su iškovotu titulu?

Dar nelabai. Sulaukiau labai daug sveikinimų, netikėtų, iš visur.

Ar nebuvo gaila palikti Eglę vieną?

Keletą metų ruošiausi šioms varžyboms, seniai buvau suplanavęs ir projekte sutikau dalyvauti tik su ta sąlyga, kad jie mane išleis į čempionatą. Žinoma, jaučiau nerimą, kad galime iškristi. Bet galvojau, kad jei jau iškrisim – būsiu bent vieną pergalę pasiekęs. Tiesą sakant, kai Eglė pasakė, kad iškrito Ona Kolobovaitė ir Andrius Butkus, labai apsidžiaugiau, kad dar išlikome.

Kada susidomėjai fitnesu?

Prieš trejus metus. Nuėjęs į sporto klubą intensyviai sportavau, treneriai pamatė, kad gabus ir aktyvus esu, pasiūlė pabandyti. Mane sudomino, taip ir pradėjau. Šios varžybos ir šis titulas mano karjeroje kol kas svarbiausi, nes pasiekiau tai, ko norėjau.

Sportuoji, dalyvauji šokių projekte, kuo dar užsiimi?

Klaipėdos universitete, pedagogikos fakultete jau trečius metus studijuoju kūno kultūrą. Šoku Klaipėdos universiteto šokėjų grupėje. Šiuo metu šokėjos mane labai palaiko, išleidžia ir puikiai tvarkosi be manęs, o kai baigsis projektas vėl galėsiu keliauti po pasaulį. Birželio mėnesį Lenkijoje vyks Europos moterų krepšinio čempionatas, kuriame dalyvausime. Šokti krepšinio čempionatuose – kažkas neįtikėtino. Galiu ne tik aukščiausio lygio krepšinį stebėti, bet ir šokdamas išlieti susikaupusias emocijas.

Esu baigęs muzikos mokyklą, todėl laisvalaikiu mėgstu groti. Kuo? Prie linksmos kompanijos – viskuo: būgnais, akordeonu, pianinu.

Kai yra tiek veiklos, ar lieka laiko mokslams?

Lieka. Turi likti. Žinoma, rezultatai nėra įspūdingi, kažkas juk turi kentėti. Bet susitvarkau, esu patenkintas, viskas labai gerai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

sportas.info

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

23:28
00:46
00:40

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką