2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vlados Musvydaitės dienoraštis: „kalbantis“ bėgimas

Bėgti ir kalbėti ‒ tai du mano mylimiausi pomėgiai. Pirmąkart gyvenime aš tai darysiu tiesiogiai. Tokio išbandymo dar nesu turėjusi ir, iki sekmadienio likus vos trims dienoms, pradedu nerimauti.
Vlada Musvydaitė
Vlada Musvydaitė / Sporto biržos nuotr.

Taip pat skaitykite: rugsėjo 13 d. 15min.lt tiesiogiai transliuos 10 km interaktyvų bėgimą.

Jaučiuosi taip, kaip jausdavausi seniau prieš 400 metrų bėgimo su barjerais startą. Šį kartą didžiausias mano barjeras bus kalbėjimas bėgant.

Įdomu tai, kad prieš kelis metus vis juokaudavau apie tai, ko dar nesu dariusi – bėgusi ir kalbėjusi vienu metu. Dabar galiu drąsiai sakyti, kad mano svajonės pildosi. Ne tik ši, bet ir kitos: pavyko įkurti asmeninių trenerių interneto portalą ,,Sporto biržą“. Džiaugiuosi, kad „Danske Bank Vilniaus maratone“  MagneB6.10 km distancijoje su manimi bėgs ir mane palaikys Lietuvos sporto žvaigždės.

Smagu, kad pavyko rasti sprendimą, kaip įgyvendinti šią transliaciją. Įmonės„Sky video“ operatoriai užtikrino, kad viskas pavyks be didesnių nesklandumų. Operatoriams bus sunku... Teks sekti mane ne tik iš elektrinės mašinos, bet ir iš oro. 

Bėgti ir kalbėti bandžiau tik kartą. Įveikiau penkis kilometrus. Sporto medicinos gydytojų klausiau, ar labai blogai kalbėti bėgant? Sakė, jog tai tas pats, kaip bėgti nekvėpuojant. Kita vertus, bėgimas šnekučiuojantis padeda atrasti tinkamą tempą, sakoma, jeigu bėgdamas gali susiskalbėti su šalia bėgančiuoju, toks bėgimo tempas tau – pats tas. 

Mano bėgimo  tikslas – paskatinti žmones įsiklausyti į bėgimą ir pamatyti, kaip jaučiasi žmogus, bėgdamas dešimties kilometrų distanciją. Planuoju nubėgti vieną kilometrą per šešias minutes, todėl transliacija vyks apie valandą. Jeigu negalite atvykti į bėgimą, įsijunkite savo telefonus, ir bėkite kartu, arba bent jau pasižiūrėkite, kaip man sekasi.  Pažiūrėkite ir tie, kurie nori pasijuokti. Kadangi bėgsiu virtinės pabaigoje, kur dažniausiai neskubėdami bėga patys linksmiausi žmonės, manau, netrūks smagių epizodų. 

VIDEO: Specialūs bėgimo pratimai su Vlada Musvydaite

Visą trasą mane lydės profesionalūs sportininkai, todėl žadu pakalbinti juos tiesioginiame eteryje. Interviu turėtų būti labai  nuoširdūs, juk bėgdamas nelabai suspėsi meluoti ar išsisukinėti nuo klausimų. Stengsiuosi motyvuoti visus bėgančius, juk jie jau nugalėjo save ir sėkmingai juda link finišo.

Bėgdama nuolat stebėsiu savo pulsą, stebėsiu, kaip dega kalorijos! Nors sudegusių kalorijų skaičius ne itin motyvuoja... dešimties kilometrų trasoje sudegusios kalorijos prilygs kokiam dvigubam mėsainiui su sūriu. 

Turiu dar vieną tikslą – kalbėdama ir bėgdama prisidedu prie akcijos „Mums rūpi. Bėgame kilniems tikslams“, kuri yra skirta surinkti lėšų trūkstamai medicininei įrangai vaikų onkohematologijos skyriui Santariškėse įsigyti. Šio labdaros fondo savanoriai taip pat bėgs maratone, todėl visus taip pat kviečiu prisidėti ir išreikšti solidarumą sergantiems vaikams. 

Taigi tikiuosi, kad sekmadienį „kalbantis bėgimas“ bus dar iškalbingesnis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką