Kanojininkas H.Žustautas užsitikrino kelialapį į Rio de Žaneiro olimpiadą

Vokietijoje vykstančiame pirmajame 2016 metų sezono planetos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų etape šeštadienį sėkmingai atrankos bei pusfinalio sprinto plaukimuose pasirodė Henrikas Žustautas.
Henrikas Žustautas
Henrikas Žustautas / Alfredo Pliadžio nuotr.

200 m rungties trečiajame atrankos plaukime H.Žustautas aplenkė visus aštuonis varžovus ir finišavo pirmas (39,609 sek.), o trečiajame pusfinalio plaukime lietuvis vėl tapo nugalėtoju (39,201 sek.).

Lietuvis iškovojo vietą sekmadienį vyksiančiame finale.

Antrasis Lietuvos kanojininkas 200 m rungtyje V.Korobovas ketvirtajame atrankos plaukime užėmė trečią (39,933 sek.) vietą, o antrajame pusfinalio plaukime tenkinosi ketvirtąja pozicija (39,703 sekundės).

Ši pergalė prieš V.Korobkovą H.Žustautui atvėrė kelią į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.