Ledo ritulio čempionate „Juodupės“ staigmena ir lengva Kaliningrado klubo pergalė

Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate staigmeną pateikė Juodupės „Juodupė“. Dėl gamtinių sąlygų rungtynes iš namų aikštės į Elektrėnus perkėlę juodupėnai nė kiek nenukentėjo. Jie net 9:2 (2:1, 2:1, 5:0) sutriuškino vienus pretendentų į aukščiausias čempionato vietas Elektrėnų „Lokius – Poseidoną“.
„Ober Haus“ ir  „Delovaja Rus“ komandų mačo momentas
„Ober Haus“ ir „Delovaja Rus“ komandų mačo momentas / hockey.lt
Temos: 1 Ledo ritulys

Įnirtinga kova ant ledo virė iki pat trečiojo kėlinio. Visas rungtynes pirmavę „Juodupės“ ledo ritulininkai pirmieji įmušė įvartį (03:20), kai pasižymėjo Aurelijus Kriščiūnas. Laisvydas Kudrevičius (11:36) rezultatą išlygino, tačiau dar pirmajame kėlinyje A.Kriščiūnas mažumoje (19:22) pasiuntė varžovams įvartį į rūbinę.

Antrojo kėlinio pradžioje Elektrėnų klubas dar kartą išlygino rezultatą po Luko Vėželio įvarčio daugumoje (21:49), tačiau „Juodupės“ naujokas, dvidešimtmečių rinktinės puolėjas Rokas Bazys daugumoje dar kartą išvedė komandą į priekį (25:04). Įvartį pridėjo A.Kriščiūnas (33:19) ir „Juodupė“ pasijuto lyg namų aikštėje.

Trečiajame kėlinyje įmušę net penkis įvarčius be atsako „Juodupės“ ledo ritulininkai vėl pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelė33:19) ir „Juodupė“ pasijuto lyg namų aikštėje.

Trečiajame kėlinyje įmušę net penkis įvarčius be atsako „Juodupės“ ledo ritulininkai vėl pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, iš jos išstūmę Vilniaus „Hockey Punks“. Būtent dėl ketvirtosios vietos, suteikiančios teisę kautis finaliniame ketverte ir verda aršiausia kova čempionate.

„Juodupė“ – „Lokiai – Poseidonas“ 9:2 (2:1, 2:1, 5:0).

„Juodupė“: A.Kriščiūnas 3, R.Vasiliauskas 2, R.Bazys, E.Trukšnys, A.Katulis, M.Sakaitis po 1 įvartį.

„Lokiai – Poseidonas“: L.Kudrevičius, L.Vėželis po 1 įvartį.

Vienuoliktą iš eilės pergalę Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komanda, kuri Vilniuje šeštadienio vakarą 15:6 (3:1, 8:2, 4:3) lengvai įveikė Vilniaus „Ober – Haus“ ekipą.

Svečių pranašumu buvo galima suabejoti vos pusę pirmojo kėlinio, kuomet rezultatas dar buvo taikus 1:1. Kėlinį baigę įvarčiu mažumoje, antrojo pradžioje rusai per aštuonias su puse minutės pelnė 5 įvarčius ir išsprendė rungtynių baigtį.

Paskutiniosios 20 minučių tebuvo formalumas, per kurias svečiai dar labiau padidino skirtumą.

„Ober – Haus“ – „Delovaja Rus“ 6:15 (1:3, 2:8, 3:4).

„Ober – Haus“: P.Misiukas 3, A.Nikitčenka, D.Verbickas, D.Bisturys po 1 įvartį.

„Delovaja Rus“: P.Fominychas 4, J.Aleksejevas 3, I.Lašinas, K.Isajevas po 2, A.Zubenka, D.Ščikačichinas, A.Frolovas, R.Melnikovas po 1 įvartį.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 15 13 1 1 0 115:50 42

2. Kauno „Baltų ainiai“ 17 9 2 0 6 88:75 31

3. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 14 9 0 1 4 71:63 28

4. Juodupės „Juodupė“ 17 6 1 1 9 72:74 21

5. Vilniaus „Hockey Punks“ 16 5 1 1 9 66:94 18

6. Rokiškio „Rokiškis“ 16 4 0 2 10 68:95 14

7. Vilniaus „Ober-Haus“ 15 3 1 0 11 69:98 11