Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 14, 18:59

Monikos Liu įvaizdį papildo žiedai: vienas jų – ypatingas, nešantis sėkmę

Lietuvai šių metų „Eurovizijoje“ atstovaujanti Monika Liu žavi gerbėjus ne tik savo nuostabiu balsu, bet ir nepriekaištingu stiliumi. Atlikėja didelį dėmesį skiria detalėms, todėl jos įvaizdyje gausu aksesuarų. Akį traukia išskirtiniai žiedai, kurie puošia Monikos rankas kiekvieno pasirodymo metu. Pasirodo, ji mokėsi juvelyrikos, tad kai kuriuos papuošalus netgi kuria pati.
Monika Liu
Monika Liu / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Stilingoji Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Monika Liu savo įvaizdį papildo įvairiais papuošalais. Bene daugiausiai dėmesio susilaukia jos pirštus puošiantys žiedai.

Pavyzdžiui, buvo atvejis, kai Monikai išeinant iš arenos, vienas gerbėjas priėjo prie jos, išgyrė žiedus ir parodė, kad ant jo rankos – vienas labai panašus.

Lukas Balandis / BNS nuotr./Monika Liu
Lukas Balandis / BNS nuotr./Monika Liu

Kaip pastebėjo Turine viešinti portalo 15min komanda, Monika žiedus nešioja ne tik pasirodymo metu, bet ir laisvalaikiu. Kaip teigė pati atlikėja, jai apskritai visi papuošalai patinka nuo pat vaikystės.

„Mėgstu visus aksesuarus, ne tik žiedus. Man visą gyvenimą jie patiko, jaučiu jiems trauką. Be to, pati juos darau, netgi mokiausi juvelyrikos“, – portalui 15min atskleidė atlikėja.

Mėgstamiausi Monikos žiedai – dideli ir puošnūs. Tiesa, ji teigė pastebinti, kad po truputį ima patikti ir mažiukai.

„Nėra taip, kad perku brangius žiedus. Turiu kokius septynis mylimus ir juos nešioju“, – tikino Monika.

Beje, vienas iš jų yra ypatingas. Tai – tėvų dovana aštuonioliktojo gimtadienio proga.

„Mano sėkmės žiedas yra vėžliukas, kurį padovanojo tėvai 18-ojo gimtadienio proga, šiandien aš jį taip pat dėviu. Kiti žiedai reikšmės neturi. Eidama miegoti aš juos nusiimu“, – pasakojo Monika Liu.

Lukas Balandis / BNS nuotr./Monikos Liu išskirtinio dizaino žiedai
Lukas Balandis / BNS nuotr./Monikos Liu išskirtinio dizaino žiedai

Tiesa, visi atlikėjos žiedai yra įsigyti skirtingose vietose arba kurti jos pačios. Specialiai „Eurovizijos“ konkursui papuošalų ji nepirko – visus turėjo iš anksčiau.

„Turiu įvairiausių, skirtingų žiedų. Kur pamatau, ten ir nusiperku. Italijoje dar neturėjau laiko įsigyti, bet gal dar bus progų“, – šypsodamasi 15min sakė pašnekovė, šeštadienio vakarą keturiolikta lipsianti ant „Eurovizijos“ finalo scenos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Monika Liu ne tik dainuoja, bet ir lituoja: į sceną lipa su žaizdomis ant pirštų

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką