Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 13d. 21:08

Buvusio sutuoktinio veiksmai Godos Alijevos nepalaužė: „Manau, kad čia sužaidė jo ego“

Goda ir Rolandas Alijevai
15min ir asmeninio albumo nuotr. / Goda ir Rolandas Alijevai

Antradienį Kauno apylinkės teismui atvertus buvusio krepšininko Rolando Alijevo, kuris kaltinamas įsilaužęs į Godos Alijevos feisbuką ir elektroninį paštą, bylą, prakalbo ir pati atlikėja. Ji teigė bandžiusi situaciją išspręsti taikiai, tačiau iki pat galo viską neigęs Rolandas į kalbas nesileido.

15min jau rašė, kad praėjusių metų rugpjūčio 10-ąją Goda Alijeva negalėjo prisijungti prie savo feisbuko, instagramo bei elektroninio pašto „Gmail“ paskyrų – netiko jokie jos prisijungimo duomenys. Po atlikto tyrimo paaiškėjo, kad į asmeninę erdvę įsilaužė ne bet kas, o buvęs atlikėjos sutuoktinis. Tai įvyko vos kelios savaitės po to, kai teismas oficialiai išskyrė Alijevus.

Antradienį byla pasiekė Kauno apylinkės teismą, tačiau, R.Alijevui nepasirodžius teisme, posėdis nukeltas į rugpjūčio pabaigą. Anot prokuroro, įtarimų dėl neteisėtos veikos sulaukęs Rolandas šiuo metu yra užsienyje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rolandas Alijevas teisiamas už įsilaužimą į Godos Alijevos paštą ir feisbuką

15min susisiekus su Goda Alijeva, ji neslėpė, kad ši situacija – labai nemaloni. Vis dėlto ji džiaugiasi, kad teisingumas pagaliau nugalės.

Kaip pati sako, pastaruoju metu viešumoje vis dažniau pasklinda istorijos apie ne vieną žinomą asmenį, kuris nukentėjo nuo į jų paskyras įsilaužusių nusikaltėlių. Vis dėlto, G.Alijevos teigimu, ne kiekvienas ryžtasi situaciją išsiaiškinti teisiniu keliu.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Goda Alijeva
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Goda Alijeva

„Jau ne vienas žinomas žmogus nuo to nukentėjęs, spėju, kad yra dar daugiau, kurie net nesikreipė, nes pabijojo. Aš pasitariau su savo advokatais, kurie nusprendė imtis bylos. Negali žmogus taip elgtis, disponuoti tavo asmenine erdve ir tikėtis, kad liks nenubaustas“, – sako Goda.

Žinoma moteris neslėpė, kad buvo išties nemalonu, nes buvo įsilaužta ne tik į jos feisbuko paskyrą, bet ir asmeninį elektroninį paštą su jos asmeniniais laiškais, sąskaitomis.

Vis dėlto dar prieš metus nujautusi, kad taip pasielgė būtent R.Alijevas, Goda prisiminė, kad buvęs sutuoktinis šią informaciją griežtai neigė. Jis ir dabar laikosi pozicijos, kad yra nekaltas.

„Jis gynėsi, teigė, kad su tuo yra visiškai nesusijęs. Dabar jam reikia raudonuoti iš gėdos“, – pabrėžia Goda.

„Aš savo buvusio vyro į teismą nepadaviau. Prieš jį, kaip žmogų, nieko prieš neturiu. Vis dėlto taip elgtis ir likti be atsakomybės negalima“, – priduria moteris.

Ji prisimena, kad lygiai prieš metus, kai tik nutiko ši situacija, ji asmeniškai kalbėjosi su Rolandu ir draugiškai paprašė grąžinti jos slaptažodžius. Vis dėlto buvęs sutuoktinis sutartu gražiuoju nenorėjo.

„Man buvo atsakyta, kad į jį nesikreipčiau jokiais klausimas, kurie nesusiję su vaikais. Aš jam daviau šansą, nekaltinau, viešai nesidrabsčiau, bet jis nenorėjo pasielgti žmoniškai“, – prisimena moteris.

G.Alijeva mano, kad sutuoktinis įsilaužė į jos socialinius tinklus, nes po skyrybų ji pakeitė visus slaptažodžius. Pačiai išspręsti situaciją padėjo „Informacinio saugumo“ specialistai, kurie atkūrė visus jos duomenis.

Ir nors ši situacija nukeliavo net iki teismo, G.Alijeva sako, kad jiedu palaiko ryšį. Vis dėlto bendrauja tik vaikų temomis. „Daugiau jokių bendrų sąsajų neturime“, – sako Goda.

Mindaugo Navicko nuotr./Goda Alijeva
Mindaugo Navicko nuotr./Goda Alijeva

Paklausta, ar kada nors galvojo, kad buvęs sutuoktinis galėtų taip pasielgti, ji sako suprantanti, kad per skyrybas žmonės prikrečia įvairių nesąmonių.

„Visi per skyrybas pridarome kvailų klaidų, bet kartais galima lengvai peržengti ribą. Taip elgtis tikrai negražu. Žmonės kartais nepagalvoja, kokios atsakomybės jiems gresia“, – sako goda.

Išgirdusi, kad R.Alijevas nepasirodė posėdyje, buvusi sutuoktinė tikisi, kad ateityje šią situaciją pavyks išspręsti be didesnių problemų ir nesusikalbėjimų.

Paklausta, o ką ji mananti apie tai, kad sutuoktinis jos el. pašto vardą iš „Goda Alijeva“ pakeitė į „Godos Sabutytės“ pakeitė į mergautinę pavardę, plėstis nenorėjo: „Manau, kad tai sužaidė jo ego“.

Žvelgdama į įvykusią situaciją, ji kiekvienam linki, kad ir kokioje situacijoje, bet sugebėti išlaikyti pagarbą tiek sau, tiek aplinkiniams.

„Aš dėl visos šios situacijos jaučiuosi labai ramiai, esu emociškai stabilus žmogus. Ir kritinėse situacijose, manau, būtina išlaikyti logiką“.

15min susisiekti su Rolandu Alijevu antradienį nepavyko.

TAIP PAT SKAITYKITE: Goda Alijeva trankiai atšventė 33-iąjį gimtadienį: pasveikino ir buvęs sutuoktinis Rolandas Alijevas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:00
24:59
00:45

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką