Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 12d. 22:10

Egidijus Dragūnas po pareigūnų kratos jo namuose: „Galbūt aš chuliganas, bet ne vagis“

Egidijus Dragūnas
LNK ir 15min nuotr. / Egidijus Dragūnas

Penktadienio rytą į Egidijaus Dragūno namus atvykę policijos pareigūnai atliko kratą. Po kelių valandų pareigūnai drauge su atlikėju išvyko iš jo namų. 15min susisiekė su žymiu atlikėju, ir jis prasitarė, kaip dabar jaučiasi ir ką mano apie šią situaciją.

15min primena, kad šiandien, pareigūnams atliekant kratą E.Dragūno namuose, žurnalistai nuvyko į įvykio vietą. Atlikėjo kieme buvo sujudimas. Nors į Sel'o kiemą žurnalistai nebuvo įleidžiami, buvo galima matyti, kad E.Dragūnas sėda į „Mercedes“ automobilį. Pajudėjus E.Dragūno automobiliui, kartu išvyko ir pareigūnų automobilis.

Vilniaus apygardos prokuratūra pranešė, kad yra atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl galimo svetimo didelės vertės turto pasisavinimo (Baudžiamojo kodekso 183 str. 2 d.), neteisėto praturtėjimo (BK 1891 str.), apgaulingo apskaitos tvarkymo (BK 222 str. 1 d.), dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu (BK 300 str. 3 d.). Šiomis dienomis atliekami procesiniai veiksmai, kurie detaliau prokuratūros yra nekomentuojami.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Atliekama krata E. Dragūno namuose
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Atliekama krata E. Dragūno namuose

Nors tuo metu žymaus atlikėjo užkalbinti nepavyko, vakare Egidijus jau galėjo atsakyti į žurnalistų klausimus.

„Jaučiuosi reguliariai“, – per daug situacijos nesureikšmino E.Dragūnas.

„Aš taip gyvenu, aš gyvenu taip jau ilgai ir aš gi žinau, kur aš gyvenu, tai manęs tai nestebina“ – neslėpė Sel.

Atlikėjas tikino, kad jam – tai dar viena eilinė diena, tik viena ar kita forma. „Nieko baisaus, viskas tvarkoj, viskas išsispręs“, – per daug nesismulkino E.Dragūnas.

Viganto Ovadnevo nuotr./„Finalo ketverto“ premjeros akimirka
Viganto Ovadnevo nuotr./„Finalo ketverto“ premjeros akimirka

Atlikėjas tikino, kad ši situacija jam visiškai nepriimtina. „Aš padarysiu taip, kad nebūtų teršiamas mano vardas, nes mane gali apkaltint galbūt, kad aš esu koks nors girtuoklis, chuliganas, bet aš niekada nebuvau vagimi ir niekada nebūsiu“, – tikino E.Dragūnas.

Kalbai pakrypus prie to, kad šiandien Gitano Nausėdos, kuriam Egidijus Dragūnas visada reiškė didelį palaikymą, inauguracija, Sel užsiminė, kad į šventinę puotą nebuvo pakviestas, nors prie to daug prisidėjo.

„Ten išrinktiesiems, – savo nuomonę reiškė Egidijus, – aš nesėdžiu VIP klasėje, aš esu tarp žmonių, žmonės kartu yra su manimi, mane tai labiausiai džiugina.“

Egidijaus Dragūno ir pareigūnų išvykimas – galerijoje:

Komentarai: 17

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką