Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 rugsėjo 6d. 20:05

Nauja Renatos Kutinaitės aistra – šokiai aplink stulpą: motyvavo karantinas ir vyro palaikymas

Renata Kutinaitė
Asmeninio albumo ir Deivis Lukas nuotr. / Renata Kutinaitė
Aktorė bei laidų vedėja Renata Kutinaitė (38) po daugelio metų griebė jautį už ragų ir pagaliau išdrįso užsiimti išsvajota veikla – šokti aplink stulpą. Sumanymas kirbėjo galvoje jau seniai, tačiau nuolat atsirasdavo kokių nors „trukdžių“, dėl kurių moteris šią veiklą nustumdavo į šalį. Visgi dabar, praėjus jau 3 mėnesiams, pašonėje turint didžiausią ramstį bei iš akių nedingstant užsidegimui ji ir toliau sėkmingai šoka.

O prasidėjo viskas ne taip sėkmingai – aktorė ilgą laiką kovojo pati su savimi, niekaip neprisiversdavo užsirašyti į treniruotes. Ji nuolat atrasdavo priežasčių, dėl kurių šokiams skirto stulpo taip ir nepaliesdavo.

„Sumanymas galvoje kirbėjo ilgai, bet vis nepavykdavo, nes tai vaikai, tai namai, tai darbai. Va taip ir atidėliojau“, – pradėdama pokalbį šypsosi R.Kutinaitė.

Neretai žmogui, norinčiam kažkuo užsiimti, bet vis neprisiverčiančiam, reikia spyrio arba tam tikrų aplinkybių. Tos aplinkybės Renatai buvo karantinas – būtent jis čia ir padėjo žengti pirmąjį žingsnį.

„Per karantiną vis tiek užsisėdi, tai pagalvojau, kad viskas – dabar arba niekada. Todėl ryžausi ir susisiekiau su pagrindine trenere Ilona Radavičiūte, kuri taip pat yra ir studijos „RaiStudio“ savininkė. Ji patikino mielai kviečianti ir laukianti. Ir tada jau nebebuvo kur dėtis. Atėjau“, – juokiasi Renata.

Asmeninio albumo nuotr./Renata Kutinaitė
Asmeninio albumo nuotr./Renata Kutinaitė

Šokio aplink stulpą pamokas moteris pradėjo lankyti prieš tris mėnesius, kartu su ja grupėje buvo ir kelios merginos. R.Kutinaitė prisimena, kad kai tik prasitardavo apie šias treniruotes, visi aplinkiniai tik pasišaipydavo, tačiau tik ne jos vyras – jis šį sumanymą palaikė.

„Sako – žinoma, eik. Bet iš tiesų čia grynai mano vienos sumanymas, tad dabar einu ir jau niekas neatkalbės“, – patikina aktorė.

R.Kutinaitė pasakoja, kad treniruotę pradeda nuo paprasčiausio apšilimo, paskui prie jo prisideda judesiai, kurie su kiekviena treniruote sunkėja. Galiausiai pabaigoje, kaip ji pati sako, „saldainiuku tampa pilvo preso pratimai“.

Nepaisant užsidegimo, Renata neslepia, kad pradžia jai ganėtinai sunki. Pasirodo, prieš tai dešimtmetį aktorė nebuvo lankiusi jokio intensyvaus sporto, tad pripažįsta, kad naujai savo veiklai visiškai nebuvo pasiruošusi. O pasiruošimo čia tikrai reikia.

Asmeninio albumo nuotr./Renata Kutinaitė
Asmeninio albumo nuotr./Renata Kutinaitė

„Todėl ne be reikalo tuos 3 mėnesius strugglinau. Bet man, palyginus su kitomis kartu pradėjusiomis lankyti merginomis, dar daug kas neišeina. Jaučiu kompleksus, baimes ir man dar reikia su tuo kovoti. Be to, mano rankos yra pakankamai silpnos.

Tad žinau, kad turiu dvigubai daugiau už kitas merginas dirbti, jog pavyktų. Kaip per pirmą treniruotę sakė trenerė, „čia yra užsispyrusių ožkų užsiėmimas“, – 15min pabrėžia Renata.

Ji priduria, kad nepavykus judesiams tenka kęsti ir fizinį skausmą, ir po tam tikrų triukų ant kūno atsiradusias mėlynes. Todėl, kad nesustotų, ji privalo būti labai užsispyrusi.

„Paskutinę treniruotę atsitrankiau visus šonkaulius. Feisbuke net turime bendrą grupę, kurioje dalinamės, pas kurią yra daugiau mėlynių. Čia tipo jau kietai“, – juokiasi R.Kutinaitė.

„Kenčiančiam dangus“, – turbūt čia tiktų ši frazė. Juk tas jausmas, kai pasiekia norimų rezultatų, yra nepaprastas – patikina pašnekovė.

„Kai išeina kažką padaryti, jaučiuosi vau. Iškart atsiranda pasididžiavimas savimi. Supranti, kad dar padirbėjus padarysi ir daugiau. Tada ir nugalėsiu baimes, sutvirtės rankos, presas. O ir dabar pagaliau veikia visi kūno raumenys. Absoliučiai viskas veikia. Dar ir trenerė Teda MK labai motyvuoja ir palaiko“, – džiūgauja Renata.

TAIP PAT SKAITYKITE: Spalvotas Agnės Kalinkinos gyvenimas: laikas sode, juoką keliančios apkalbos ir stipri meilė vyrui

TAIP PAT SKAITYKITE: Po daugiau nei 10 metų – išskirtinis Ledi Ais interviu: ašaros metus kūrybą bei bandymas grįžti į sceną

Beje, mokytis išskirtinio šokio aktorė iš pradžių bandė prikalbinti ir drauges, tačiau didelio entuziazmo iš jų nesulaukė. Todėl dabar nieko daugiau ir nebekalbina.

„Iš tikrųjų čia asmeninis apsisprendimas. Kiek nori, tiek. Kadangi neradau, kad kažkas daugiau norėtų tai daryti kartu, tai man ne problema ir vienai eiti treniruotis“, – nė kiek nenusivilia Renata.

Vis dėlto tai nėra vienintelis šokis, kuris sugebėjo užkariauti aktorės širdį. Anksčiau ji buvo susižavėjusi ir bačiata. Kartu šokti kvietė ir vyrą, tačiau ir tada nepavyko jo prisikalbinti.

„Ten reikėjo šokti poroje, todėl supratau, kad reikės ieškotis tokio patinkančio šokio, kuriam užtektų vienos manęs. Ir radau. O „pole dance“ man jau seniai yra labai gražu. Žiūriu išsižiojus į šokėjas, kurios ten sukasi. Atrodo, kad be jokių pastangų tai daro. Todėl ir nusprendžiau to imtis, ties tuo dabar ir dirbu, stengsiuosi ir toliau rodyti rezultatus“, – šypteli aktorė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:50
01:14
00:27

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką