Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 03 28, 10:57

Raudonuoju kilimu žengusios „69 danguje“ – apie neįprastą jausmą ir į Tenerifę išvykusią I.Martinkėnaitę

Kauno „Žalgirio“ arenoje nutiestu raudonu kilimu žengė apdovanojimų M.A.M.A 2020 nominantai ir nominacijų teikėjai. Nors dėl pandemijos svečių ratas buvo gerokai susiaurėjęs, šeštadienio vakarą čia pasirodė ir jau daugiau nei 17 metų gyvuojanti grupė „69 danguje“, tik šįsyk be vienos narės. Pastarieji metai joms taip pat nelengvi, tačiau negatyvias emocijas šventėje atlikėjos stengėsi nustumti į šalį, nors prisipažino, kad tik paskutinę dieną apsisprendė, ar šiemet pozuoti ant raudonojo kilimo.

„69 danguje“ merginos – dažnos M.A.M.A apdovanojimų viešnios, šventinės transliacijos nenorėjusios praleisti ir šiemet. Tuo labiau, kad šiemet buvo pakviesto paskelbti nominacijos „Metų popmuzikos atlikėjas/grupė“ laimėtojo.

Vis dėlto Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Goda Alijeva ir Karina Krysko 15min atskleidė iš pradžių abejojusios, ar eiti raudonuoju kilimu, tačiau paskutinę dieną priėmė sprendimą juo žengti. Už vakaro įvaizdį šventės viešnios dėkojo Olgai Filatovai-Kontrimienei.

„Ji išgelbėjo iš situacijos, nes mūsų atėjimas įvyko ekspromtu. O čia būti gana keistas jausmas – nežinai, kaip elgtis, nes atrodo, šimtą metų žmonių nematęs, ypatingai mūsų šou verslo grietinėlės“, – neslėpė Nijolė.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./69 Danguje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./69 Danguje

„Galvojam, kaip čia elgtis – ar eiti kilimu, ar neiti, ar kalbėti, ar nekalbėti. Keista, kad mažai žmonių, kad nėra eilės prie raudonojo kilimo, kad daug vietos“, – kalbėdamos apie pandeminę realybę jai pritarė ir kitos narės.

Tiesa, viena iš grupės narių – Ingrida Martinkėnaitė – apdovanojimuose šįkart dalyvauti negalėjo, nes su šeima jau daugiau nei mėnesį leidžia pamėgtoje Tenerifėje.

„Labai daug kas iš mūsų draugų išskrido į Tenerifę. Sakė, ten tiesiog psichologiškai atsigavo, nes ir kavinės dirba, ir oras geras. Ingrida irgi dar ten, prasitęsė dar mėnesiui. Jai labai gerai sekasi – atostogauja, ilsisi, valgo kalmarus“, – pasakojo K.Krysko.

O apie pastaruosius mėnesius prakalbusi G.Alijeva neslėpė liūdesio dėl pastarųjų metų, atšauktų koncertų. „Nuotaikos laukimo – kada visa tai pasibaigs, kada galėsime lipti į sceną, linksmintis, susitikti su šeima, draugais. Esame ant adatų, kaip ir visa likusi Lietuva.“

M.A.M.A 2020 apdovanojimų ceremonijos raudono kilimo svečiai:

Tačiau N.Pareigytė-Rukaitienė patikino net ir tokiose situacijose besistengianti ieškoti pliusų.

„Dabar išgyvename labai įdomų etapą, bet pagalvojau, kad ta tokia ramybė gyvenime anksčiau nėra jausta. Dar mokyklos laikais mokslai, po to studijos, grupė, koncertai, filmavimai, laidos... Buvome įsisukusios į tą ratelį. O dabar atėjo ramybė, man visai faina“, – sakė Nijolė.

Vis dėlto jos kolegės besijuokdamos suskubo teigti, kad gal tos ramybės jau gana: „Užtenka ir metų.“

„Nors kartais gal ir sveika taip ramiai pabūti, kad nevarytume visą laiką kaip arkliai, bet mokėtume ir sustoti, pailsėti“, – pridūrė Karina.

Paklaustos, kokių lūkesčių turi ateinantiems metams, „69 danguje“ narės paminėjo labiausiai trokštančios, kad būtų sveiki šeimos nariai ir pagaliau baigtųsi pandemija. Kad išgyventų verslai, vėl sugrįžtų vakarėliai.

M.A.M.A. apdovanojimų ceremonijos raudono kilimo transliacijos įrašas:

TAIP PAT SKAITYKITE: M.A.M.A viešnias puošęs J.Statkevičius pats strategavo: „Žinojau, kad kiti rengsis juodai, tad apsirengiau baltai“

TAIP PAT SKAITYKITE: M.A.M.A apdovanojimuose pasirodę „The Roop“ ant raudonojo kilimo demonstravo paryžietišką madą

O kol kas, kol nėra koncertų, pašnekovės juokėsi talentų atradusios reklamos srityje instagrame.

„Man atrodo pliusas, kad gebi bet kokioje situacijoje išsisukti, iš naujo įsiklausyti į save, suprasti, kuo dar galėtum užsiimti. Daug kam ši situacija sujudino užsistovėjusią tvarką, bet aš gyvenime visada bandau ieškoti pliusų“, – patikino N.Pareigytė-Rukaitienė.

Visos trys narės pridūrė, kad įvedus nuotolinį mokymą, per pastaruosius metus savo vaikams dar išmoko ir būti mokytojomis. Anot pašnekovių, nors ir pasiilgo bendraklasių, jų atžaloms labai patiko mokytis namuose. O kaip su tuo susitvarkė pačios mamos?

„Atradau, kad visai įdomu vaikui dėstyti. Man patiko, nors, aišku, nusibodo. Kadangi mes ne pedagogės, sunkiau paaiškinti, kad suprastų. Ir kantrybės trūksta“, – šyptelėjo Nijolė.

„Kai atleido ribojimus ir jau leido pradinukams grįžti į mokyklas, džiaugsmo, neslėpsiu, buvo. Pagaliau laisvas rytas, laisva diena“, – pridūrė G.Alijeva.

O K.Krysko sūnui namuose neslėpė buvusi griežta. „Viską prižiūrėjau, kad mokydamasis nežaistų ir panašiai. Namuose buvo daug griežčiau, mokytoja negali taip griežtai“, – juokėsi moteris.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nugriaudėjo jubiliejiniai ir pandeminiai M.A.M.A 2020 apdovanojimai: juose – užtikrintas „The Roop“ triumfas

TAIP PAT SKAITYKITE: M.A.M.A apdovanojimą atsiėmęs Vidas Bareikis eterio laiką skyrė ir LGBT

Daugiau renginio akimirkų – galerijose:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką