Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 23d. 21:22

Rolandas Alijevas eglę puošė kartu su vaikais: žaisliukų daugėja kiekvieną savaitgalį

Rolando Alijevo eglutė
Asmeninio albumo nuotr. / Rolando Alijevo eglutė

2018-ieji Rolandui Alijevui atnešė įvairių išbandymų, tačiau buvęs krepšininkas, verslininkas pripažįsta žvelgiantis į ateitį šviesiomis mintimis. Niekur nedingo ir šventinis džiugesys – jo namuose Kaune eglė sužibo pirmąją žiemos dieną, o prie puošybos prisidėjo ir vaikai.

Eglutė Rolando Alijevo namuose įsižiebė pačią pirmą gruodžio dieną, o tokį sprendimą priėmė vaikai. Juk kam laukti, kai galima šventine nuotaika džiaugtis kuo ilgiau. Paskubėti paskatino ir didžiausiuose Lietuvos miestuose įžiebtos margaskarės.

„Norėjome kartu žengti tą žingsnį ir pasipuošti. Tad nieko nelaukdami nuvažiavome į prekybos centrą, nusipirkome eglę, žaisliukų ir įsijungę kalėdinę muziką puošėme eglę. Laikas greitai bėga, tad šituo klausimu nereikia ilgai laukti“, – 15min pasakoja R.Alijevas.

Asmeninio albumo nuotr. /Rolando Alijevo eglutė
Asmeninio albumo nuotr. /Rolando Alijevo eglutė

Kiekvienais metais šeima puošia tik gyvą eglę, šios tradicijos nesulaužė ir šiemet. Anot Rolando, jo namuose, kur po skyrybų gyvena vienas, vietos gausu, o vien jau eglės kvapas padeda pajusti šventinę emociją. Kita nesikeičianti tradicija – eglės puošimas.

Nors dažnam pažįstama situacija, kai pasiruošimo išvarginti vaikai eglės puošybą perleidžia tėvams, Alijevų 8-erių dukra Tėja ir 5-erių sūnus Amilis šio etapo laukia su džiaugsmu. O eglę trijulė puošė ne tik gausia kolekcija jau turėtų žaisliukų, bet ir papildytomis atsargomis.

Asmeninio albumo nuotr. /Rolando Alijevo eglutė
Asmeninio albumo nuotr. /Rolando Alijevo eglutė

„Dukra labai norėjo nusipirkti ir žaisliuką-baleriną, įsigijome ir naują žvaigždę ant eglės viršaus. Tiesą sakant, manau, kad vaikams išties labiausiai patiko ruošimosi eglės puošybai procesas, tad kiekvieną savaitgalį vis pasipildome atsargomis. Stengiuosi, kad vaikai kuo ilgiau išlaikytų šventinę nuotaiką“, – šypsosi Rolandas.

Jis neslepia, kad kiekviena proga pabūti su vaikais jam – vienas džiaugsmas. Ypač kad sūnus neseniai pradėjo kartu žaisti krepšinį.

Rolando Alijevo eglė – nuotraukų galerijoje:

Kalėdas ir Naujuosius metus vyras planuoja sutikti ir su draugais, o žvelgdamas į 2018-uosius pataria nepamiršti, kad svarbu judėti pirmyn, kad ir kokius išbandymus atneštų likimas.

„Yra toks posakis: „Arba tu praeitį gali neštis su savimi, arba gali palikti ten, kur ji yra.“ Aš ją palieku ten, kur ji yra. Gyvenimas nesustoja. Žinoma, skaudu, nes gausu piktų žmonių – ir apkalba, ir kritikuoja, kaip šeima gali skirtis, bet toks gyvenimas. Skyrybos neįvyksta per vieną dieną. O jeigu jau įvyko, reikia stengtis dėl vaikų, reikia gyventi toliau ir gyventi gražiai, be pykčių, be apkalbų. Ir stengtis judėti į priekį“, – sako Rolandas.

Rolandas neslepia, kad vaikai šiuo metu jam yra didžiausias džiaugsmas, dalykas, dėl kurio gyvena, tad stengiasi kaip įmanydamas, kad atžalos būtų laimingos. „Jeigu aš liūdėsiu ir galvosiu, kaip čia Kalėdas sutikti be žmonos, vaikai tą pamatys ir liūdės kartu. Tad labai stengiuosi, kad jie būtų laimingi, nes mūsų vaikai yra tiesiog nuostabūs“, – šypsosi R.Alijevas.

Pozityvumo gyvenime išmokė ne vienas išbandymas, tėčio mirtis, po kurios vyras suprato – svarbus teisingas požiūris. To R.Alijevas linki ir 15min skaitytojams.

„Norėčiau palinkėti gražių švenčių šeimoje, daug šypsenų, laimės, gerų dovanų, o žmonėms palinkėčiau gyventi pozityviau, linksmiau, su teisingomis vertybėmis. Žiūrėti į gyvenimą su kitokiomis spalvomis, nes gyvenimas yra nuostabus. Kai pasižiūri aplink, įvertini tai, kad esi sveikas, laimingas, auga gražūs vaikai, o nieko daugiau ir nereikia. Tad dirbkime, stenkimės ir viskas bus gerai“, – linki R.Alijevas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kalėdoms namus papuošusi O.Pikul-Jasaitienė: „Sau ir visiems linkėčiau ramybės, šilumos ir meilės“

TAIP PAT SKAITYKITE: A.Adamovič ir Ž.Gečas šventes pasitiks trise, su Žaku: „Pernai per Kalėdas sužinojome, kad laukiamės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką