Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 5d. 13:21

Su kita moterimi į naujametį koncertą atvykęs Žydrūnas Savickas užminė mįslę: o kur žmona?

Žydrūnas Savickas ir Jurgita Vorobjovaitė 2008 metais
„Scanpix“ nuotr. / Žydrūnas Savickas ir Jurgita Vorobjovaitė 2008 metais

Paskutinį 2017-ųjų vakarą jaukiame Justės Arlauskaitės-Jazzu koncerte klausydamasis muzikos senus metus palydėjo ir galiūnas Žydrūnas Savickas (42). Tiesa, vakaro svečiams pro akis neprasprūdo, kad žinomas vyras muzikiniu šou mėgavosi ne su žmona Jurgita. Žydrūnui draugiją palaikė žavi moteris. Tokiu kompanijos pasirinkimu sportininkas aplinkiniams iškart užminė mįslę – o kur žmona?

Šio fakto Žydrūnas Savickas net nebando slėpti: „Taip, buvau koncerte su savo pažįstama.“ Ne kartą stipriausiu pasaulio žmogumi tituluotas vyras patvirtino, kad jį šventinį vakarą lydėjo dermatovenerologė Renata Kliunkienė: „Mes esame pažįstami keletą metų, dalyvaujame keliuose darbiniuose projektuose.“

Asmeninio archyvo nuotr./Gydytoja dermatovenerologė Renata Kliunkienė
Asmeninio archyvo nuotr./Gydytoja dermatovenerologė Renata Kliunkienė

Vyrui atrodo keista, jog apsilankymas naujamečiame koncerte su Renata galėjo nustebinti aplinkinius. „Esu viešas žmogus, tad tenka aplankyti daugybę renginių. Kartais einu su žmona, kartais su draugais, kartais su draugėmis. Priklauso nuo renginio formato, kitų aplinkybių“, – 15min kalbėjo Ž.Savickas.

Ar Jurgita žinojo apie šį koncertą?

Galiūnas patikino, jog žmonai dėl kiekvieno renginio ir kompanijos raporto nerašo: „Nežinau, ar ji žino, į kokius aš renginius einu, to negaliu garantuoti. Jų turiu tiek daug, bet neteikiu sąskaitų nei žmonai, nei mamai, nei sesei.“

Visgi naujamečiu Jazzu koncertu besimėgavusiems lankytojams pro akis neprasprūdo, kad Žydrūnas Savickas su jį lydėjusia viešnia buvo meiliai susiviję rankomis.

„Negaliu to pasakyti, neatsimenu“, – sakė Žydrūnas ir pridūrė, kad dėl to nereikėtų stebėtis.

„O kaip jūs bendraujate su žmonėmis ir neliečiate rankų? Manau, kad bendravimas su draugais – tai pasisveikinimas, apsikabinimas, pasibučiavimas“, – kalbėjo Žydrūnas, patikinęs, kad draugiškuose santykiuose tai visiškai įprastas elgesys. O gal tai vis tik romantika? „Kiekvienas vyras ir moteris į priešingą lytį žiūri su kažkiek romantikos. Bet nereiškia, kad tai gali virsti realybe“, – sakė Žydrūnas.

Susisiekus Jurgita Savickienė, ji plačiau komentuoti situacijos nepanoro. „O kodėl jūs manęs klausiate?“, – teiravosi moteris. Paklausta, kodėl paskutinį metų vakarą ji nebuvo minėtame koncerte, Jurgita pasiūlė kreiptis į Žydrūną. Į klausimą, ar jiedu su vyru dar yra kartu, moteris atsakė: „Jeigu domitės, tai domėkitės Žydrūnu ir jo klauskite.“

Dar kartą susisiekus su Ž.Savicku, jis patikino, kad žmona pažįsta gydytoją R.Kliunkienę, o pati esą negalėjo dalyvauti renginyje dėl ligos. Anot Žydrūno, žmona Jurgita dėl šios situacijos esą nepyksta.

„Scanpix“ nuotr./Žydrūnas Savickas ir Jurgita Savickienė
„Scanpix“ nuotr./Žydrūnas Savickas ir Jurgita Savickienė

„Jeigu tu pažįsti žmogų, tai yra natūralus dalykas, jeigu nepasitiki, tada gali visko prisigalvoti. Gyvenimas yra pilnas iššūkių. Nežinai, kas bus rytoj. Būna ir geresnių, ir blogesnių dienų. Tai natūralu kiekvienoje šeimoje. O Jurgita jau seniai nedalyvauja jokiose laidose, yra nusprendusi nebendrauti su žurnalistais“, – teigė galiūnas.

Žydrūnas Savickas su Jurgita Vorobjovaite susipažino 2001 metais, Biržuose vykusiame Lietuvos galiūnų čempionate. Iš karto jiedu ir pradėjo draugauti. Susituokė pora 2010 metais Vilniuje, Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas Ž.Savickas vedė mylimąją Jurgitą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką