Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 10d. 19:57

Susižadėjo transseksuali lietuvė Zofija Palenta: lemtingą klausimą išgirdo po 9 mėnesių draugystės

Zofija Palenta su sužadėtiniu Joeliu
Zofija Palenta su sužadėtiniu

Po devynių mėnesių draugystės susižadėjo transseksuali lietuvė Zofija Palenta (23). Londone gyvenanti mergina sako iki šiol negalinti patikėti, kad išsipildė jos viena didžiausių svajonių.

Džiugia žinia Zofija sutiko pasidalyti ir su 15min skaitytojais, pabrėžusi, kad tai – viena geriausių dienų jos gyvenime.

„Tikėjausi, kad tai vieną dieną įvyks, tačiau tikrai nemaniau, kad būtent šiandien. Mano mylimasis kaip tik turėjo laisvadienį ir nusprendė surengti pikniką. Man tai buvo staigmena“, – portalui pasakoja mergina.

Dėl įtempto grafiko ir koronaviruso pandemijos taip pabūti kartu pavykdavo retai, o ir pikniko gamtoje anksčiau pora nėra surengusi.

Būtent todėl Zofija pripažįsta, kad mintis apie galimas sužadėtuves kirbėjo, tačiau iki pat paskutinės minutės ji negalėjusi patikėti, kad tai – tiesa.

Light maniac/Gabrielės Vegytės nuotr./Zofija Palenta
Light maniac/Gabrielės Vegytės nuotr./Zofija Palenta

Zofijos mylimasis Joelis, kuriam neseniai suėjo 34-eri, pikniką surengė mėgstamiausiame jos parke Londone. „Gulėjau tarp jo kelių, kai Joelis netikėtai nuėjo prie kuprinės, grįžo atgal ir pradėjo kartoti, kad esu priežastis, dėl kurios jo gyvenimas tapo žymiai gražesnis. Tą sekundę supratau, kad tai įvyks, nors vis dar negaliu patikėti ir labai sunku rinkti žodžius“, – pripažįsta Zofija.

Socialiniuose tinkluose ji taip pat pademonstravo ir sužadėtuvių žiedą. Kaip pati sako, būsimas vyras parinko visiškai ją atitinkantį rankos papuošalą.

15min primena, kad pora susipažino Londone. Kaip tąkart portalui pasakojo Zofija, viskas nutiko labai netikėtai. Joelis buvo klientas kavinėje, kur dirbo mergina, ilgą laiką bandė atkreipti jos dėmesį, tačiau žvilgsniai ilgą laiką niekur nevedė.

Iš pat pradžių į britą nežiūrėjusi kaip į pasimatymų draugą, Zofija galiausiai suteikė šansą. Taip netikėtai darbo aplinkoje prasidėjusi draugystė išaugo į naujus santykius.

„Prisimenu, net pykau ant jo, mat jis vis cukraus popierėlius darbe palikdavo, o aš turėdavau eiti rinkti „ponuliui“. Bet vieną dieną man parašė kolega, jog apie mane vis kalba gražiai vienas klientas, o aš tepaklausiau – „Didelė nuriebinta latė?“ Matyt, jaučiau, kas čia toks“, – juokiasi Z.Palenta.

Dėl to, kad Zofija yra transseksuali, tarp įsimylėjėlių nesklandumų anaiptol nekilo. Zofijai prisipažinus, iš vaikino ji sulaukė palaikymo.

„Jis teištarė, kad tame nemato nieko blogo. Ir visai netrukus, kitą dieną, mes ėjome kartu į miestą“, – tikino pašnekovė.

Taigi pamažu, mažais žingsniukais klojosi nauji gražūs santykiai. „Aš į jį rimtai nežiūrėjau, nes man sunku pasitikėti žmonėmis, o ypač – vyrais. Bet jis visada manęs laukė. Ir laukia“, – pridūrė Zofija.

Ir internete daug palaikymo sulaukusios nuotraukos iniciatorius iš tiesų buvo ne kas kitas, o paslaptingasis britas.

„Jis labai mane palaiko ir nori, kad jausčiausi patogiai ir saugiai su juo. Jis net gi nešioja mano Zofija.Witch tinklaraščio sukurtą apsipirkimų krepšį – „Protect (Trans) Women“. Pristato mane savo kolegoms, draugams“, – apie mylimąjį pasakojo Zofija.

Zofija Palenta tik prieš metus pradėjo hormonų terapiją ir tikina iki šiol negalinti atsidžiaugti savo vidiniais virsmais – keičiasi ne tik jos kūno formos, bet ir mintys. Nors tampant moterimi teko susitaikyti ir su skaudžiais praradimais, šiandien Zofija jaučiasi laiminga: „Pasirinkau tokia būti, kad ir kiek daug tai kainuos.“

Dėl to tenka paaukoti daug – artimieji sunkiai priima naująją Zofiją, hormonų terapija kainuoja didelius pinigus, o kiekviena nauja pažintis kelia nepasitikėjimą. Grįžus į Lietuvą, kaip pati juokauja, ji kaip niekur kitur būna pasitinkama su policijos palyda – pasus tikrinantys pareigūnai čia dar sunkiai priima translyčius ir primena jos praeitį. Tačiau laimė, kurią ji jaučia tapusi savimi, atperka viską. Visą išskirtinį interviu su Zofija apie jos gyvenimo pokyčius rasite ČIA.

TAIP PAT SKAITYKITE: Krūtis pasididinusi transseksualė Zofija Palenta: tai viena didžiausių mano slaptų svajonių

Transseksualė Zofija Palenta: kaip suvilioti vyrą, kuris tau patinka?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

00:38
13:16
01:03

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką