Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 rugpjūčio 18d. 08:01

Soliaris apie jo įmonės organizuotą „Boney M“ koncertą: „Aš tik paskolinau pinigų“

Soliaris
Asmeninė ir R.Adzgausko nuotr. / Soliaris
Po neįvykusio „Boney M“ koncerto Palangoje, prabilo šiuo metu atostogaujantis renginį organizavusios įmonės vadovas Algimantas Minalga-Soliaris.

„Boney M“ koncertą nuo pat pradžių lydėjo nesėkmės. Per Jonines planuotas pasirodymas buvo atšauktas ir perkeltas į rugpjūčio 15 dieną. Tačiau ir tądien organizatorių žadėtos žvaigždės scenoje nepasirodė, o vietoj „Boney M“ scenoje „strakaliojo kažkokie studentai“.

Savo komentarą 15min pateikė renginį organizavusios įmonės UAB „Elgera“ vadovas A.Minalga-Soliaris.

„Kas įvyko, girdėjau tik vienu ausies krašteliu. Su tuo renginuku nieko nedariau. Aš jiems kartu su partneriais iš Latvijos paskolinau 12 tūkst. eurų, tačiau organizaciniuose reikaluose visiškai nedalyvavome. Kai grįšiu iš atostogų, bandysiu išsiaiškinti, kas įvyko, nes pats užsakinėjau „Boney M“ bilietus ir ten buvo visi, kuriuos mes vežėme praėjusiais metais. Kas ten nutiko daugiau, aš nesu informuotas“, – teigė A.Minalga-Soliaris.

Koncerto organizatorių nuotr./Soliaris
Koncerto organizatorių nuotr./Soliaris

A.Minalga-Soliaris teigė, kad koncerto neorganizavo, tačiau organizatoriams patikėjo savo įmonę ir nepelnytai tapo, kaip pats sako, „sukčių galva“.

„Jie labai gaus velnių už tai, kad nesusitvarkė, bet, jų teigimu, juos apgavo agentai, atveždami šitą projektą. Žinau tik, kad garsas ir šviesos labai daug kainavo. Aš organizaciniame procese, išskyrus pinigų paskolinimą, nedalyvavau, o per mano įmonę darė tik todėl, kad galėčiau patikrinti, kaip jiems pasisekė. Supratau, kad nepasisekė. O dėl ko – kol kas nežinau“, – 15min pasakojo A.Minalga-Soliaris.

15min A.Minalga-Soliaris patikino, kad bandys išsiaiškinti visą situaciją, tačiau yra įsitikinęs, kad reikės ir teisininkų įsikišimo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Soliario įmonės organizuotas „Boney M“ koncertas virto cirku: vietoj grupės – apsišaukėliai

„Patekome į visišką parodiją“

15min skaitytoja Alina pasakojo, kad rugpjūčio 15 dieną Palangos senosios gimnazijos salėje vykęs koncertas virto dideliu nesusipratimu. Šoką klausytojams sukėlė ne tik bloga garso kokybė ar po kiekvienos dainos leidžiami įrašyti aplodismentų garsai – vietoje koncertuoti turėjusių „Boney M“ scenoje pasirodė, kaip sako Alina, „studentai“, visai neprimenantys garsiosios grupės narių.

„Patekome į visišką parodiją. Tiesiog organizatoriai mus visus apgavo, garso kokybės visiškai nebuvo, į sceną strakalioti išėjo kažkokie studentai. Gerai, kad bent ploti nereikėjo, nes uždėjo po kiekvienos dainos foną su aplodismentais...“, – apie rugpjūčio 15 dieną vykusį koncertą pasakojo Alina.

Alina į koncertą, turėjusį vykti per Jonines, pirko 4 bilietus, tačiau pasikeitus koncerto datai, bilietus norėjo grąžinti. Nurodytais kontaktais organizatoriai nereagavo, todėl Alina nusprendė nueiti į koncertą ir labai pasigailėjo.

„Pasikeitus datai net nenorėjau ten eiti, bandžiau atgauti pinigus. Po daugybės bandymų galiausiai pavyko prisiskambinti organizatoriams. Jie teigė, kad per 2 savaites pinigus grąžins, bet dingo kaip į vandenį. Tuomet nusprendėme nueiti į koncertą, bet patekome į cirką. Vakarą, kaip ir buvo planuota, pradėjo Raimondas Šilanskas ir Raimondas Bingelis, abu atrodė sutrikę. Tuomet scenoje pasirodė ABBA dainas atliekantis jaunimas, kurie paskui atliko ir „Boney M“ dainas. Žmonės pradėjo piktintis ir iškvietė policiją. Kol kas jokių žinių neturime. Gaila žmonių, į kokią parodiją nusipirko bilietus... Organizatoriams turėtų būti gėda“, – situacijos beviltiškumu baisėjosi skaitytoja Alina.

Anksčiau vienas koncerto organizatorių Rimas Vainauskas teigė, kad „Boney M“ koncertą per Jonines teko atšaukti dėl grupės vokalistės Sheylos Bonnick ligos, bet džiaugėsi galėdami perkelti koncerto datą ir „įvykdyti pažadą visiems, nusipirkusiems bilietus“.

„Prireikė laiko, kol Sheyla pasveiko po ją netikėtai užklupusio plaučių uždegimo. Be to, anot jų, žmonės, įsigiję bilietus, turėjo lūkesčių išvysti visą grupę, ne pavienius jos narius, todėl ir buvo nuspręsta koncertą surengti rugpjūčio 15-ąją“, – likus 4 dienoms iki koncerto, rugpjūčio 11 dieną, buvo rašoma pranešime spaudai. Vis dėlto scenoje nepasirodė nei Sheyla, nei kiti grupės nariai.

15min skaitytojos Alinos nuotr./Skandalingo koncerto Palangoje akimirka
15min skaitytojos Alinos nuotr./Skandalingo koncerto Palangoje akimirka

„Boney M“ ar Songs of „Boney M“?

Pasirodžius publikacijai, su portalu 15min galiausiai susisiekė pagrindiniu renginio organizatoriumi prisistatęs Vykintas Rimkus.

V.Rimkus teigė, kad grupė „Boney M“ koncertavo, tačiau paprašytas įvardinti Lietuvoje koncertavusiųjų vardus ir pavardes, jis patikslino, kad plakatuose buvo rašoma Songs of „Boney M“, o ne „Boney M“.

Pasak V.Rimkaus, Sheyla Bonnick nepasirodė, nes vis dar serga.

V.Rimkus teigė, kad rugpjūčio 15 dieną koncertavo Otto Bongo, Hubert Aphraim, Shereen Inghram ir jų pritariantieji vokalistai. Paieškos sistemose nesunku patikrinti, kad šie asmenys su „Boney M“ neturi nieko bendro, klausimų kelia ir tai, ar žmonės tokiais vardais apskritai egzistuoja.

„Mes nukėlėme koncertą ir tai labai daug kainavo. Suruošėme viską iš naujo, pakeitėme salę dėl akustikos, kad būtų geresnė. Atvažiavo visos grupės! Per ABBA dainas atliekančio jaunimo pasirodymą kai kurie pradėjo rėkauti, kad čia apgavystė, nors „Boney M“ dar nebuvo pasirodę. Iš tų 560 žmonių lauke stovėjo kokie 8, iškvietė policiją. Bet juk „Boney M“ dar tik turėjo lipti į sceną. Tokie dalykai jiems sukėlė didelį stresą, jie net nenorėjo ir bijojo lipti į sceną. Bet jie pasirodė scenoje, darė kūlversčius, atliko savo programą, žmonės džiaugėsi. Matote, tikrieji „Boney M“ nelabai jau koncertuoja, visur buvo rašyta, kad bus „Songs of Boney M“, – paaiškino V.Rimkus.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Retro Beach Fest“ detektyvas: Zarasuose organizatoriui teko sprukti nuo įniršusių festivalininkų

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką