Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 16d. 19:10

Neįvykęs dviejų princesių susitikimas: kodėl Madonna atsisakė dalyvauti pokylyje su princese Diana?

Princesė Diana, Madonna
„Scanpix“ ir Vida Press nuotr. / Princesė Diana, Madonna

Princesei Dianai 1985-aisiais įžengus į Baltuosius rūmus, kur jos ir jos vyro princo Charleso garbei vyko iškilminga vakarienė, visi susirinkusieji nuo įspūdingai pasipuošusios karališkosios šeimos narės negalėjo atitraukti akių. Žvilgsnį nusukti būtų buvę nelengva ir nuo kitos tą vakarą pasirodyti turėjusios viešnios – dainininkės ir tuometinės popmuzikos princesės Madonnos, kuri, pasak šaltinio, dalyvauti pokylyje atsisakė, nes turėjo kai ką prižadėti.

Princesė Diana pasauliniu mastu išgarsėjo, kai 1981-aisiais ištekėjo už princo Charleso. Ji tapo viena labiausiai fotografų medžiojamų moterų, ją už jos gailestingumą ir grožį pamilo po visą pasaulį išsibarstę britų karališkosios šeimos gerbėjai, netrukus ji tapo ir viena įtakingiausių mados ikonų.

Gerbėjų jai reiškiamas palaikymas neišblėso ir po kelių metų – 1985-aisiais. Kai ji ir princas Charlesas tais metais oficialiuoju vizitu lankėsi Jungtinėse Valstijose, Baltuosiuose rūmuose tuometinis prezidentas Ronaldas Reaganas surengė iškilmingą vakarienę, į kurią be karališkosios poros jis pakvietė ir nemažai visame pasaulyje žinomų pramogų pasaulio asmenybių.

Pasak Jameso Whitakerio, tuometinio „Daily Mirror“ karališkojo korespondento, Diana labai troško sužinoti, su kokiomis žvaigždėmis ji turės progą pabendrauti artimiau.

„Ją visada žavėjo šou verslo tipo, šiek tiek ekscentriški žmonės, kurie būdavo truputį keisti, – 2011-aisiais kanalo BBC laidai „Witness History“ sakė Jamesas Whitakeris. – Tai buvo Dianos stichija.“

Iškilmingoje vakarienėje dalyvavo aktoriai Johnas Travolta, Clintas Eastwoodas, Tomas Selleckas, dainininkas Neilas Diamondas ir kt.

Tarp šių garsių pavardžių svečių sąraše turėjo būti ir dar viena – popmuzikos princesės Madonnos. Ji, kaip pasakojo Jamesas Whitakeris, į šventę buvo pakviesta ir jai jau ruošėsi, kai iš pačios pirmosios ponios gavo raštelį su netikėtu prašymu. Jame buvo parašyta: „Ar gali mane patikinti, kad nevilkėsi kokios nors pasipiktinimą sukeliančios suknelės?“

Madonna, žinoma ir dėl itin drąsaus, ne visiems kartais patinkančio stiliaus, atsakė to neprižadanti. „Jos vardo neliko svečių sąraše“, – tęsė korespondentas.

Vida Press nuotr./Madonna (1990 m.)
Vida Press nuotr./Madonna (1990 m.)

Tarp pakviestųjų, bet į vakarienę neatvykusių svečių buvo ir Holivudo aktorius Robertas Redfordas, išreiškęs „gilų“ apgailestavimą. Beje, pasak Jameso Whitakerio, kino filmų žvaigždė „su tuo susitvarkė labai stilingai“ – atsiprašydamas už nedalyvavimą jis princui Charlesui atsiuntė prabangaus šampano, o princesei Dianai – tris tuzinus rožių.

Nepaisant to, kad truko poros garbingų svečių, vakaras praėjo puikiai. Karališkajai porai dainavo Neilas Diamondas, įspūdingai atrodė ir pati princesė Diana, kurios tam vakarui pasirinktą suknelę ir aksesuarus dar ilgai gyrė stilistai ir gerbėjai.

Ne ką mažiau sujudimo kilo ir dėl ganėtinai netikėto princesės Dianos sprendimo pašokti su aktoriumi Johnu Travolta. Kitą dieną spaudos konferencijoje princas Charlesas turėjo atsakinėti į žurnalistų klausimus apie šokių aikštelėje su Holivudo žvaigžde žmonos praleistą laiką.

„Nesu lėlininkas, todėl negaliu jums atsakyti. Tačiau, manau, tau tai patiko, ar ne, brangioji?“ – atsisukęs į Dianą jos pasiteiravo princas Charlesas.

Žinoma, princesei Dianai su filmų „Briliantinas“ ir „Šeštadienio nakties karštinė“ žvaigžde suktis pagal muziką patiko, tačiau dar prieš šventinį vakarą ji vylėsi, kad turės progą pašokti su pačiu Michailu Baryšnikovu. Deja, baleto šokėjas buvo susižeidęs koją.

Vida Press nuotr./Johno Travoltos šokis su princese Diana
Vida Press nuotr./Johno Travoltos šokis su princese Diana

Ši kelionė į valstijas išryškino įtampą karališkojoje poroje, kuri šių žmonių santykiuose vyravo jau kelis metus.

Charlesas, vyriausias karalienės Elizabeth II sūnus, nuo pat gimimo buvo visuomenės dėmesio centre kaip būsimas sosto įpėdinis, o jaunystėje dar ir kaip vienas geidžiamiausių viengungių, rašo Express.co.uk. Tačiau šalia jo atsiradus Dianai, visas princui skiriamas dėmesys atiteko princesei.

Princui Charlesui nebuvo lengva susitaikyti su tokiais pokyčiais, ypač kai pora keliaudavo užsienyje, kur Diana buvo ryškiai populiaresnė. Puikus to pavyzdys – minėtas vizitas JAV ir žvaigždžių jai rodytas dėmesys.

Artimai bičiuliautis su garsiausiomis pramogų pasaulio asmenybėmis Diana nesiliovė ir po skyrybų. Turbūt visi žino, kokia artima ji buvo su atlikėjais Eltonu Johnu, George’u Michaelu ir Freddie Mercury.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

01:25
02:13
01:11

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką