Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 08, 15:56

Ukrainietis pradžiugino jo šalį palaikantį A.Schwarzeneggerį: padovanojo vyšyvanką

Ukrainą palaikantis garsus amerikiečių aktorius ir politikas Arnoldas Schwarzeneggeris sulaukė dovanos. Garsenybė gavo vyšyvanką – ukrainietiškus siuvinėtus marškinius.
Arnoldas Schwarzeneggeris, Vladas Kabanetsas
Arnoldas Schwarzeneggeris, Vladas Kabanetsas / Facebook, Scanpix nuotr.

Ukrainos simboliu tapusią dovaną A.Schwarzeneggeriui įteikė iš Bučos kilęs ukrainietis Vladas Kabanetsas, kuris nuotrauką su legenda paskelbė savo feisbuko paskyroje, rašo „Unian“.

„Spėkite, kas dabar turi savo vyšyvanką“, – rašė Vladas.

Internautai komentaruose klausė, kaip jis susipažino su pasaulinio garso aktoriumi. Tada V.Kabanetsas atskleidė, kad jo ir A.Schwarzeneggerio keliai susikirto serialo filmavimo aikštelėje.

Teigiama, kad minėta dovana aktorių labai pradžiugino.

15min primena, kad dar iki karo Ukrainoje A.Schwarzeneggeris įrašė kalbą, kurioje pasisakė apie Kremliaus skleidžiamą propagandą dėl karo Ukrainoje.

Kreipdamasis į rusų tautą Arnoldas aiškino, kad šalies valdžios teiginiai, esą įsiveržimo į Ukrainą tikslas yra noras ją „denacifikuoti“ – visiška netiesa.

„Jūsų gyvybės, galūnės ir ateitis aukojamos beprasmiškam karui, kurį smerkia visas pasaulis“, – vaizdo įraše kalbėjo A.Schwarzeneggeris.

„Kiekviena kulka, kurią paleidžiate, nušauna brolį ar seserį“, – sakė vyras. – Kiekviena nukritusi bomba ar sviedinys pataiko ne į priešą, o į mokyklą, ligoninę ar namus.“

Vaizdo įrašo pabaigoje Arnoldas kreipėsi ir į pati V.Putiną: „Jūs galite sustabdyti šį karą.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką