2021 12 21, 08:51

Nufilmuota: avariją lygioje vietoje sukėlė plikledis

Nors daugelis vairuotojų žino, kad plikledis žiemą gali susiformuoti akimirksniu, šio pavojaus deramai neįvertina.

Pagrindinė taisyklė, kurią reikėtų žinoti – stabdymo kelias, ir dėl plikledžio, ir dėl veikiančios stabdžių antiblokavimo sistemos ABS gali pailgėti net kelis kartus.

„Nufilmavau avariją pirmadienį slidžioje sankryžoje Uosio g. ir S. Raštikio g. (Kaune). Abu vairuotojai skubėjo: vienas – išvažiuot iš šalutinio kelio, kitas – pagrindiniu keliu“, – rašo skaitytojas Adomas.

Temą siūlykite gazas@15min.lt.

Iš tiesų, istorijos pradžia susidūrimo, regis, nežadėjo. „Peugeot“ riedėjo žiemiška gatve. Iš pradžių pravažiavo vieną „rombą“ ir perėją. Po to – kitą „rombą“. Nors pagrindinio kelio ženklo prieš sankryžą nėra, vairuotojas turėjo pirmumo teisę kirsti sankryžą. Iš šalutinės gatvės, iš kairės, į sankryžą įvažiavo „Renault“. Slidžiame kelyje nė vienas iš vairuotojų nesugebėjo laiku sustabdyti ar kitaip išvengti susidūrimo.

Nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Gatvė buvo virtusi čiuožykla. Todėl po smūgio „Renault“ iš karto atšoko. Tokiu būdu sumažėjo smūgio į kėbulą jėga.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką