Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Swedbank“ seka konkurentų pėdomis – pristatė mokėjimo paslaugų planus

Pristatymo akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr. / „Swedbank“ bekontaktė kortelė
Šaltinis: 15min
1
A A

Nuo gruodžio 1 d. „Swedbank“ privatūs klientai galės užsisakyti ir pradėti naudotis paslaugų planais. Už vieną fiksuotą mėnesio mokestį bankas pasiūlys neribotus elektroninius mokėjimus eurais, bekontaktę kortelę, visų sąskaitų aptarnavimą bei mokėjimų eurais įskaitymus, rašoma „Swedbank“ pranešime žiniasklaidai.

Neriboti pervedimai už fiksuotą mokestį

„Swedbank“ pasiūlys klientams du pagrindinius paslaugų planus, kurie skirsis nemokamo išgryninimo bankomatuose limitais. Abiejuose planuose – neriboti visų tipų elektroniniai pervedimai eurais į bankus Lietuvoje bei kitose Europos šalyse, įskaitant įmokas ir e.sąskaitų apmokėjimus.

Standartinė paslaugų plano kaina – nuo 1,70 Eur/mėn. Mokant už šias paslaugas atskirai, dabar vidutiniškai per mėnesį sumokama apie 2–2,5 Eur.

Jaunimas, senjorai ir gaunantieji darbo užmokestį į sąskaitą „Swedbank“ galės naudotis paslaugų planais už specialią kainą. Gruodžio mėnesį paslaugų planais klientams bus pasiūlyta naudotis nemokamai. Norintieji toliau mokėti už banko paslaugas atskirai, galės jomis naudotis standartiniais įkainiais.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Swedbank
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Swedbank

Siūlys ir bekontaktes korteles

Į „Swedbank“ paslaugų planus taip pat įtrauktos ir naujos kartos bekontaktės debeto kortelės. Ši visai neseniai pasirodžiusi mokėjimų naujovė suteikia galimybę už pirkinius, kurių suma neviršija 10 eurų, atsiskaityti vos priglaudus kortelę prie bekontakčius mokėjimus priimančio skaitytuvo.

Kai suma didesnė arba skaitytuvas nėra atnaujintas, tokia kortele atsiskaitoma kaip įprasta. Užsisakiusieji paslaugų planus galės vietoj savo turimos debeto kortelės užsisakyti naująją bekontaktę arba toliau naudotis dabartine kortele. Pasibaigus jos galiojimo laikui, paslaugų planų naudotojams bus nemokamai pagaminta bekontaktė kortelė.

Banko sąskaitų tvarkymas ir mokėjimų įskaitymas – be atskirų mokesčių

Nuo kitų metų sausio 1 d. įsigalios ir daugiau įkainių pokyčių. Klientams nebereikės mokėti atskirų sąskaitų aptarnavimo mokesčių. Taip pat bus panaikinti mokesčiai už mokėjimų eurais įskaitymą. Sąskaitų atidarymas, tvarkymas ir uždarymas bei mokėjimų įskaitymas bus įskaičiuoti į minimalų kasdienių paslaugų mokestį, kuris bus taikomas kiekvienai sąskaitai.

Privatiems klientams šis mokestis bus 0,7 Eur/mėn., tačiau naudojantis paslaugų planu jo mokėti nereikės. Tokiu atveju bus mokamas tik paslaugų plano mokestis.

Padaliniuose dėmesys finansinėms konsultacijoms

Toliau nuosekliai koncentruojant banko padalinių veiklą į finansines konsultacijas ir paslaugų užsakymą, keisis juose atliekamų operacijų įkainiai. Vietoj laikui imlių ir brangesnių operacijų grynaisiais padaliniuose bankas klientams rekomenduoja naudotis bankomatais. „Swedbank“ duomenimis, juos renkasi absoliuti dauguma klientų, kuriems prireikia išsiimti arba įnešti grynųjų.

Per pastaruosius metus „Swedbank“ į bankomatų tinklą investavo apie 1,2 mln. Eur, ir šiuo metu turi daugiau nei 400 bankomatų.

Nuo kitų metų pradžios verslo klientams taip pat nereikės mokėti administravimo mokesčių už lėšų įskaitymus eurais iš Lietuvoje registruotų ir Europos ekonominės erdvės (EEE) bankų į įmonės sąskaitas.

Per pastaruosius metus „Swedbank“ į bankomatų tinklą investavo apie 1,2 mln. Eur, ir šiuo metu turi daugiau nei 400 bankomatų.

Nuo sausio 1 d. už fiksuotą 3,5 Eur/mėn. kasdienių paslaugų mokestį įmonės galės nemokamai atidaryti, valdyti ir uždaryti sąskaitas, gauti nemokamus mokėjimų išrašus interneto banke verslui, o nemokami mokėjimų įskaitymai bus neriboti. Tai ypač aktualu klientams, kurių verslas susijęs su nuolatiniu mokėjimų gavimu į įmonės sąskaitas.

15min jau rašė, kad dėl nuo ateinančių metų vasario 1 d. įsigaliosiančios naujos tvarkos, leisiančios bankų klientams pasirinkti mokėjimo paslaugų krepšelius, Lietuvoje veikiantys bankai aktyviai keičia savo kainodarą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Bankas Swedbank
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką