15min be reklamos
2023 02 06, 21:03

Virtuvės renovacija: moteris pasidalijo, kaip sutaupyti ir patiems įsirengti virtuvę tarsi „pagal užsakymą“

Namų renovacijos ir stiliaus influencerė Sophie pasidalijo keliais paprastais patarimais, kurie padėjo jai paversti virtuvę „pagal užsakymą atrodančia virtuve“, laikantis griežto biudžeto. Dviejų vaikų mama, kuri „Instagram“ ir „TikTok“ tinkluose dalijasi interjero dizaino vaizdo įrašais vartotojo vardu @home_by_the_cloud, atskleidė, kad jos šeimai viso renovacijos projekto metu pavyko sutaupyti 8 500 svarų sterlingų (9457 eurų), rašo express.co.uk.
Virtuvės transformacija.
Virtuvės transformacija. / „TikTok“ iliustr.

Sprendimas, pasak Sophie, buvo tiesiog perimti kai kuriuos reikalus į savo rankas. Ir nors kuriant jos svajonių virtuvę teko įdėti šiek tiek daugiau darbo, „TikTok“ žiūrovai galutinį rezultatą apibūdino kaip „gražų“.

Vaizdo įraše Sophie paaiškino: „Savo pagal užsakymą atrodančią virtuvę sukūrėme turėdami ribotą biudžetą. Nusipirkome standartinę infraraumeninę virtuvę ir pridėjome apvadą, grindjuostes, karnizus ir galinius stulpelius.“

Kol vyko remontas, ji ir jos šeima penkis mėnesius neturėjo virtuvės, t. y. galbūt šiek tiek ilgiau nei tuo atveju, jei jie būtų samdę komandą, kuri imtųsi šio darbo. Tačiau, siekdama neviršyti biudžeto, Sophie nusprendė kai kuriuos darbus atlikti pati.

Ji paaiškino, kad „sutaupė pinigų“, nes visus apdailos darbus atliko kartu su partneriu. „[Visus apdailos darbus] atlikome patys ir sutaupėme 700 svarų sterlingų (779 eurus)“, – sakė ji.

Sutaupyti tiek reiškė šeimai galimybę įsigyti naują šaldytuvą su šaldikliu neviršijant nusimatyto biudžeto.

Savo vaizdo įraše ji tęsė: „Sutaupydami 5 600 svarų sterlingų (6231 eurus), virtuvę planavome patys ir pirkome reikalingus dalykus pigiau. Pavyzdžiui, grindis pirkome iš gamyklinės grindų dangos parduotuvės, sutaupydami 2 200 svarų sterlingų (2447 eurų).“

Nors pora pasirinko standartinę įrengtą virtuvę, jiems pavyko pagerinti jos išvaizdą keliais paprastais pakeitimais.

Sophie rekomenduoja „virtuvės spintelių apačioje pridėti grindjuostes“ ir nudažyti jas ta pačia spalva kaip ir spintelių dureles. Vienas iš svarbiausių jos pasiūlymų – sukurti nišą virš kaitlentės.

Joje pasisslepia ištraukiamas ventiliatorius kur kas elegantiškiau ir netradiciškiau. Sophie taip pat siūlo įrengti karnizus – spintelių apdailą, kuri tvirtinama ant virtuvės sieninių spintelių viršaus.

„TikTok“ žiūrovai sveikino Sophie pastangas ir sutaupytas lėšas, o vienas žmogus sakė: „Sophie sugebėjo sutaupyti: „Jūs sutaupėte daug daugiau nei 700 svarų sterlingų (778 eurus) už tokio dydžio kambarį, be to, be abejonės, padarėte geresnį darbą, nes „pasidaryk pats“ neturi laiko limito". Kitas naudotojas, vardu Mary, pridūrė: „Labai gražu, puikus darbas.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką