15min be reklamos
2023 01 30, 11:03

Netrukus užsidarys dar viena oro kryptis į Jungtinę Karalystę, šįkart iš Palangos

„Wizz Air“ naikins maršrutą iš Palangos į Londono Lutono oro uostą, praneša portalas simpleflying.com. Paskutinis skrydis šia kryptimi – kovo 25 d.
Lėktuvas
Lėktuvas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Šie pokyčiai – didesnės bendrovės maršrutų pertvarkos dalis. Kartu bus nutraukiami dar septyni maršrutai: į Lutoną nebebus vykdomi skrydžiai ir iš Keflaviko (Islandija), Malagos (Ispanija), Ochrido (Šiaurės Makedonija), Olštino-Mozūrų (Lenkija) oro uostų.

Taip pat „Wizz Air“ nebeskraidins kryptimis Gatvikas (Londonas) – Funšalis (Madeira, Portugalija), Gatvikas – Tenerifė (Ispanija) bei Gatvikas – Chanija (Kreta, Graikija).

Tai – ne pirmas pranešimas per pastarąsias savaites apie naikinamas oro kryptis iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę.

Užpraeitą savaitę „Ryanair“ perdėliojo savo tvarkaraštį ir nuo kovo pabaigos atsisakys dviejų krypčių iš Vilniaus į Jungtinę Karalystę – Lydso / Bradfordo bei Birmingamo oro uostus.

Šią žinią bendrovė oficialiai patvirtino šį penktadienį.

Taip pat kartu su šiais pokyčiais bus retinami skrydžiai iš Vilniaus į Londono Standstedą. Bendrovė šį sprendimą motyvavo aukštesniais, nuo sausio 1 d. įsigaliojančiais mokesčiais.

Skrydžiai iš Vilniaus į Londono Sitį taip pat turėtų nutrūkti netrukus. Jie buvo subsidijuojami pagal Europos komisijos (EK) patvirtintą schemą, tačiau sutartis su Lenkijos LOT turėtų baigtis gegužės pabaigoje.

2022 m. rudenį buvo panaikinta ir dar vienas maršrutas – iš Vilniaus į Donkasterį, kurį aptarnaudavo „Wizz Air“. Tiesa, šis pokytis įvyko ne dėl bendrovės apsisprendimo, Donkasterio oro uostas paprasčiausiai buvo uždarytas.

Jei nebus paskelbta apie naujas kryptis, iš Lietuvos į Jungtinę Karalystės vasaros pradžioje liks 10 maršrutų, iš jų – tik trys ne į Londono oro uostus.

Iš Vilniaus lieka galimybė nuskristi į Lutono („Wizz Air“ ir „Ryanair“) ir Standstedo („Ryanair“) oro uostus, iš Kauno į Bristolį, Edinburgą, Liverpulį ir Londono Stanstedo (visi – „Ryanair“) bei Lutono („Wizz Air“ ir „Ryanair“).

Iš Palangos beliktų viena kryptis – Londono Stanstedo oro uostas („Ryanair“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką