15min be reklamos
Publikuota 2019 01 05, 10:35

D.Barzinskas – diplomuotas choro dirigentas, kilnojantis svarmenis: „Buvau pravardžiuojamas storuliu“

Dažnas, sutikdamas Naujuosius metus, pažada gyventi kitaip: pradėti sportuoti, sveikiau maitintis, skirti laiko kūno ir dvasios puoselėjimui. Kaip sportuoti, ką valgyti, o ko vengti, pasakoja ir profesionalus kultūristas bei treneris Dainius Barzinskas.
Dainius Barzinskas
Dainius Barzinskas / 15 min ir „Foto Pin“ nuotr.

Sunku patikėti, kad jau 28 metus profesionaliai sportuojantis galiūnas kažkada savo ateitį siejo su... muzika – baigė Vilniaus Čiurlionio menų mokyklą ir yra diplomuotas choro dirigentas. Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjos Kristinos Rimienės paklaustas, kas gi atsitiko, kad choro lazdelę iškeitė į svarmenis, Dainius buvo atviras – merginos nekreipdavo į jį dėmesio.

Luko Balandžio nuotr./Dainius Barzinskas su žmona Irina
Luko Balandžio nuotr./Dainius Barzinskas su žmona Irina
TV3 nuotr./Dainius Barzinskas
TV3 nuotr./Dainius Barzinskas

„Kaip ir kiekvienas paauglys, ėmiau analizuoti savo išvaizdą ir supratau, jog nesu ja labai patenkintas. Net ir sverdamas 65 kg buvau pravardžiuojamas storuliu dėl savo proporcijų. Kaip tik tuo metu pamačiau Arnoldą Schwarzeneggerį filme „Commandos“ ir iškart nutariau, jog noriu atrodyti kaip jis, todėl nuėjau į sporto salę siekti tikslo“, – apie savo veiklos pradžią pasakos Lietuvos ir Europos absoliutus čempionas sekmadienį TV3 laidoje.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Dainius Barzinskas ir Domantė Padleckaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Dainius Barzinskas ir Domantė Padleckaitė

Pradėkite šiandien

Švenčių maratono nualinti, pasižadame pradėti sportuoti. Nuo Naujųjų metų, jei nepavyksta – būtinai nuo pavasario, bent jau nuo vasaros... Laidos vedėja K.Rimienė klaus svečio, ką gi daryti tiems, kurie vis svajoja pasikeisti, gyventi taip, kad nebūtų gėda žiūrėti į veidrodį? Kultūristas ir treneris atskleis paprastą tiesą – pradėkite... šiandien. „Lengviausias būdas nieko nedaryti – rasti sau pateisinamų priežasčių. Ir tai tęsiasi metų metus, o reikia tiesiog šiandien ateiti į salę“, – pataria treneris, pridurdamas, kad pradėti galima ir nuo kasdienių rytinių pasivaikščiojimų.

Pradėję sportuoti privalome neapleisti ir mitybos. Laidos vedėjos paklaustas apie saldumynus ir kitas mažas nuodėmes Dainius nusijuoks: jis nėra griežtai nusiteikęs prieš jas, tik pataria prieš smaližiaujant suvalgyti tinkamo maisto, kuri valgyti derėtų mažiausiai tris kartus per dieną, atsisakant užkandžiavimų.

„Galvokite, ką dedate į save. Maistas reikalingas tinkamam organizmo funkcionavimui. Jei kišite į save šlamštą, taip jis ir veiks.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Dainiaus ir Irinos Barzinskų tvirtos šeimos receptas: „Negali prie savęs pririšti kito žmogaus“

Persivalgius svarbu sustoti

Laidos žiūrovai išgirdę iš galiūno lūpų ne vieną puikų patarimą, ką valgyti, kad raumenys, apie kuriuos svajojame, mus puoštų, o sveikata būtų puiki, taip pat turės galimybę sužinoti, ką gi daryti tiems, kurie šventiniu laikotarpiu keliavo nuo stalo prie stalo ir... persivalgė.

Dietologė Edita Gavelienė patars kuo greičiau grįžti į savo režimą, jei jis iki švenčių buvo sveikatai palankus. Anot jos, svarbu valgyti planuotu dienos metu, stebėti, ką dedame į lėkštę ir valgyti kuo įvairesnį maistą, kad būtų patenkinti organizmo poreikiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką