Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 02 28, 09:59

E.Dragūnas prisivirė košės: po kalbų apie Ukrainą iš SEL traukiasi grupės nariai

Egidijus Dragūnas-Sel – ir vėl skandalo sūkuryje. Šįkart atlikėjas pareiškė, kad agresyvūs Rusijos veiksmai Ukrainoje yra „natūralus planetos išvalymas“. Pasipiktinimo dėl to neslėpė ir žinomi žmonės, o galiausiai grupę SEL paliko visi muzikantai.
Egidijus Dragūnas
Egidijus Dragūnas / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Apie karinę Rusijos invaziją į Ukrainą kalba kone visi, aktyviai pasisako ir žinomi žmonės – apžvelgia situaciją ir kviečia padėti nuo karo kenčiantiems ukrainiečiams. Šia tema savo instagramo paskyroje prakalbo ir grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas. Visgi jo pasisakymas sukėlė nemažą sujudimą.

„Daug žmonių manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau. Mano nuomonė yra tokia: yra žmonės, kurie sukuria ginklą, yra žmonės, kurie paliečia ginklą, yra žmonės, kurie gali šaut į žvėrį, ir yra tie, kurie gali šaut į žmogų. Tai va ten vyksta natūralus planetos išvalymas. Tegu jie ten b... šaudosi, aš už taiką“, – savo vaizdo įraše sakė E.Dragūnas, tačiau netrukus jį ištrynė.

Teodoro Biliūno / 15min nuotr./Egidijus Dragūnas – SEL
Teodoro Biliūno / 15min nuotr./Egidijus Dragūnas – SEL

„Sel“ lyderio komentarais pasipiktino ne vienas žinomas Lietuvos žmogus ir grupės nariai. Pirmadienį jie pareiškė paliekantys grupę.

„Po vakarykščių vadovo pasisakymų ir filmuotų videoįrašų, mes, muzikantai: Kasparas Meginis, Julius Valancauskas, Jonas Butvydas, Viktoras Woop, Mindaugas Balčiūnas, Romas Rainys, Silvija Pankūnaitė-Micutė, oficialiai pareiškiam, jog daugiau nebūsime grupės SEL dalimi. Pabrėžiame, kad visi iki vieno stipriai nepritariame Egidijaus komentarams (bei visiškai esam prieš kolegų atlikėjų žeminimą). Tiek būtų šiuo klausimu. #СлаваУкраїні“, – rašė Kasparas Meginis.

Į nejautrius atlikėjo pasisakymus itin sureagavo nuomonės formuotoja Indrė Stonkuvienė.

„Negaliu susilaikyti dėl šio žmogaus, visų pirma kaip mama, kaip žmogus, kuriam rūpi, kad nevyktų karas! Žūsta žmonės! Vaikai! Vyrai! Klausyti šio žmogaus vėpliojimų (ir nebejuokinga), gąsdina žmonių neadekvatumas. Sėdi sau, kelia taurę jis ir dar pasisako tokius š... – tikrai??? Natūralus planetos išvalymas? Aš už tai, kad šis žmogus nesurinktų arenų“, – savo „Instragrame“ rašė I.Stonkuvienė.

Asmeninio albumo nuotr./Indrė Stonkuvienė
Asmeninio albumo nuotr./Indrė Stonkuvienė

Nepritarimą atlikėjo komentarams išreiškė ir dainininkas Justinas Jarutis. Po to Egidijus Dragūnas pasidalijo kitais vaizdo įrašais, kuriuose minėjo, kad jam paskambino buvęs prodiuseris Martynas Tyla ir patarė nesivelti į skandalą. Vis tik pats atlikėjas savo poziciją bandė paaiškinti plačiau ir iškeikė jį sukritikavusius žmones.

Teodoras Biliūnas/BNS/M.A.M.A. apdovanojimai
Teodoras Biliūnas/BNS/M.A.M.A. apdovanojimai

„Nebūkit idiotai, jus skatina būti idiotais. Jūs remiat maistu žmones, kurie dabar susipykę? Skatinkit taiką šią minutę. Daug žmonių nesupranta, kas yra karas. Jūs galvojat, kad paprasti rusai ir ukrainiečiai nekenčia? Tie rusai nei kalti, nei ką. Jūs matytumėt tą Rusiją, aš pervažiavęs ją visą, matęs ir Ukrainą“, – kalbėjo jis.

„Jaruti, p******te, aš atvažiuosiu tave per šikną a****u. Aš šiandien ryte paaukojau 50 tūkst. eurų Ukrainai, o ką tu padarei, dūchas? B**d pavogei mano M.A.M.A nominaciją“, – tęsė E.Dragūnas, tačiau teiginio dėl paramos jokiais kitais būdais nepatvirtino.

Į kilusį pasipiktinimą ir grupės pareiškimą pats Egidijus sureagavo ir pirmadienį. Savo „Instagrame“ jis šįkart pasisakė švelniau nei sekmadienio vakarą.

„Mieli tikri žmonės! Aš esu šoke nuo to, kas vyksta jau eilę dienų! Aš myliu Ukrainą, mano daug draugų šią minutę ten. Aš toks pat kaip ir jūs, Dievas mato, kaip aš išgyvenu. Aš pergyvenu už mus visus. Aš pergyvenu už Lietuvą kaip ir jūs visi. Tai, kas vyksta, yra tragedija“, – rašė SEL lyderis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką