Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Grožio salono gimtadienyje – būrys VIP svečių: atvyko ir savaitgalį ištekėjusi Ugnė Siparė

Baigiantis vasarai sostinės Žvėryno rajone trečiadienio vakarą skambėjo muzika, girdėjosi šampano taurių žvangesys ir žmonių šurmulys. Čia atšvęstas populiaraus ir garsenybių pamėgto grožio salono „Kirpėjas.com“ 2-ejų metų gimtadienis, kurio metu pristatyti profesionalūs plaukų priežiūros produktai.
Eglė Valančiūnienė, Marius ir Ugnė Sipariai, Inga Stumbrienė, Žygis ir Anžela Gečai
Eglė Valančiūnienė, Marius ir Ugnė Sipariai, Inga Stumbrienė, Žygis ir Anžela Gečai / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Šventėje apsilankė Inga Stumbrienė, Eglė Valančiūnienė, Karolina Toleikytė, Mantas Petruškevičius, Tadas ir Liucina Rimgailos, Anžela ir Žygimantas Gečai, Ugnė ir Marius Sipariai bei kiti.

Dviejų seserų, profesionalių plaukų meistrių Renatos Škodos ir Editos Beniušės prieš kelerius metus įkurtas modernus ir išskirtinio interjero salonas akimirksniu pelnė populiarumą ir čia mielai apsilanko pramogų pasaulio atstovai. Todėl ir minint 2 metų sukaktį vakarėlyje žinomų veidų netrūko.

Šventės akimirkos – galerijoje:

„Kirpėjas.com“ viena savininkių R.Škoda džiaugėsi, kad per trumpą laiką pavyko suburti savo darbą mylintį profesionalų kolektyvą, kuriam pirmiausia svarbūs kliento poreikiai ir kokybiškai atliktas darbas. Po vienu stogu čia galima rasti daugelį grožio paslaugų: nuo plaukų dažymo ir kirpimo, manikiūro, pedikiūro ir makiažo, iki įvairių veido ir kūno procedūrų.

Šiuolaikinį, jaukų ir prabangų grožio saloną gimtadienio vakarėliui dekoravo floristas Mantas Petruškevičius.

Šventei dirigavo renginių vedėjas, profesionalus šokėjas Tadas Rimgaila. T.Rimgaila susirinkusiems pristatė būtent šiam salonui kurtas ir parinktas itališkas, profesionalias priemones, galvos odai ir plaukams prižiūrėti.

Plaukus gydančias ir atstatančias priemones galėjo išbandyti ir čia atvykusi kviestinė publika. Svečių laukė smagi viktorina, loterija, šampanas ir gardus gimtadienio tortas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius