15min be reklamos
Publikuota 2019 01 04, 19:20

Mantas Katleris didžiausiame savo šou Kaune atskleidė, kaip niekada nesipirštų

2019-uosius metus komikas Mantas Katleris pradėjo apimtas dvejopų jausmų. Sausio 1- ąją teko uždaryti vos prieš pusmetį Vilniaus centre pradėjusį veikti kebabų restoraną. Vis dėlto, sausio 3-ąją jo laukė džiugesnis iššūkis – didžiausias, kaip pats pripažino, šou gyvenime. „Žalgirio“ arenoje kartu su Mantu Stonkumi jis surengė „#ManTaiKieme“.
Mantas Katleris ir Aistė Kabašinskaitė
Mantas Katleris ir Aistė Kabašinskaitė / 15min.lt nuotr.

Ketvirtadienį 15min paskelbus apie tai, kad uždaromas Vilniuje vos pusmetį veikęs „Katlerio kebabų restoranas“, netrukus šią žinią pakomentavo ir pats komikas.

„Šiandien atsikeliu su ta mintimi, kad manęs laukia kol kas didžiausias pasirodymas gyvenime – Kaunas su 7 tūkstančiais žmonių. Bet, aišku, pirmas dalykas, kurį pamatau, tai žurnalistų žinutės apie kebabinės uždarymą. Nu ką, katė išlindo iš maišo, tai tarsiu porą žodžių. Taip, tai tiesa. Nuo sausio 1 dienos „Katlerio kebabai“ uždarė duris.

Dirbom 6 mėn. (5 mėnesiais ilgiau nei Mios restoranas (juokiasi). „Jammi“ mėsa ilgiau stovi šaldytuve, nei kad mūsų kebabinė dirbo (juokiasi). Pardavėm daug kebabų, bet ne tiek, kad užtektų išlaikyti 180 kvadratinių metrų patalpą pačiame Vilniaus centre“, – juokavo M.Katleris, pripažinęs, kad tai jam nėra skaudi tema – susitikus bare įmanoma iš to kartu ir pasijuokti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lietuvos garsenybių nesėkmės restoranų versle: bankrotas, užgesusi meilė, interesų konfliktas

Galima buvo tikėtis, kad juokų apie kebabus nestigs ir ketvirtadienį Kaune surengtame šou, kuris nukėlė į paauglystę, į daugumai puikiai pažįstamus ir artimus „kiemo laikus“, „kiemo bajerius“.

„Žalgirio“ arena prisirinko pilnutėlė. Scenoje sukurta vaikų žaidimų aikštelė, įkurdinti du „Golf“ automobiliai, garažiukas, grafiti piešiniais kurta siena. Tikras vaikystės daugiabučio kiemas.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./#ManTaiKieme pasirodymas Kauno „Žalgirio“ arenoje
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./#ManTaiKieme pasirodymas Kauno „Žalgirio“ arenoje

Abu Mantus „apšildė“ dar vienas bendravardis – Mantas Bartuševičius, pašmaikštavęs, kad M.Katleris giriasi, jog surenka pilnas arenas, kai nesugeba net kebabinės užpildyti. Pats komikas juokelių apie žlugusį verslą vakaro metu nelaidė, tačiau nepraleido vestuvių temos.

M.Katleris šmaikštavo, kad ne pačios vestuvės, bet pasipiršimas jam – nemaloniausia dalis.

„Nežinau, kaip pasipiršiu, bet tikrai ne per „Žalgirio“ varžybas. O jei po pirmo kėlinuko per piršlybas pasakys „ne“? Kitų trijų kėlinukų nematysi. Gelbėkit tuos vyrus, kurie eina per varžybas pirštis“, – juokavo M.Katleris.

Publikai už plojimus Mantas dėkojo irgi su šypsena: „Po kelių dienų man sukaks 32-eji, neplokit, geriau po 5 eurus sumeskit išeidami.“

15min primena, kad 2016-aisiais išėję iš „Humoro klubo“ Katleris ir Stonkus sau iškėlė nemenką tikslą – sukūrę programą „#ManTaiVienodai“, į ją sukvietė net penkias žiūrovų pilnas Lietuvos arenas. Šis jų sumanymas viršijo visų lūkesčius.

2017-aisiais komikai, įkvėpti Amerikos stand-up kultūros, surengė turą „#ManTaiGeriau“, o 2018-aisiais – turą „#ManTaiKieme“. Nespėjusiems išvysti pastarojo, abu Mantai vasarą žada staigmeną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką