Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Mia metus užbaigė skandalingai: Naujųjų išvakarėse į Vilnių bandė pravažiuoti neblaivi

Žinoma atlikėja Mia Pilibaitytė praėjusius metus užbaigė dar vienu skandalu – paskutinį 2020-ųjų vakarą bandydama iš Kauno patekti į Vilnių automobilį vairavo neblaivi. Ir tai netgi ne vienintelis jos pažeidimas tą pačią dieną.
Mia Pilibaitytė ir patikros postas
Mia Pilibaitytė ir patikros postas / 15min ir VSAT nuotr.

Apie incidentą, į kurį gruodžio 31-ąją apie 23:30 val. pateko Mia, pirmas pranešė „Delfi“. Kaip skelbė minėtas portalas, žinoma moteris, šiuo metu gyvenanti Kaune, Naujųjų išvakarėse bandė patekti į Vilnių, tačiau ją sustabdžius policijos užkardos poste prie sostinės ir nusprendus patikrinti alkotesteriu, atlikėjai nustatytas 1,02 promilės girtumas.

Prieš šį incidentą tą pačią dieną M.Pilibaitytė padarė ir dar vieną pažeidimą – pasistatė automobilį neįgaliesiems skirtoje vietoje.

Kad šie incidentai gruodžio 31-ąją buvo, Vilniaus apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja patvirtino ir 15min.

„Tokie pažeidimai tikrai buvo registruoti“, – sakė ji.

15min bandė susisiekti su pačia Mia, tačiau to padaryti kol kas nepavyko – atlikėja į skambučius neatsako.

Neblaivi prie vairo M.Pilibaitytė buvo įkliuvusi ir 2013-aisiais. Tąkart pareigūnai pastebėjo įtartinai vingiuojantį „BMW 530“. Atlikėjai buvo nustatytas 1,03 promilės girtumas, negana to, patruliams paprašyta ji nepateikė ir galiojančio vairuotojo pažymėjimo.

„Vakar vakare susitikau su drauge, kuri grįžo į Lietuvą iš užsienio. Vakarieniavome pas ją, mergaitiškai leidome vakarą, todėl išgėrėme kelias taures vyno. Nesakau, kad tai yra gerai, bet taip jau buvo. Nesijutau apgirtusi ir nemaniau, kad galiu pripūsti 1,03 promilės, todėl sėdau prie vairo“, – to vakaro įvykius yra pasakojusi Mia.

Primename, kad prieš Kalėdas įvestus judėjimo tarp savivaldybių apribojimus sekmadienį Vyriausybė nutarė pratęsti iki sausio pabaigos.

Ribojimas pratęstas su sąlyga sprendimą peržiūrėti po dviejų savaičių, sausio 17 dieną, atsižvelgiant į naujausius sergamumo ir mirčių nuo koronaviruso infekcijos šalyje duomenis ir tendencijas.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Mojo“ paviešino vaizdo įrašą, kaip Mia bando patekti į klubą, iš kurio buvo išprašyta

TAIP PAT SKAITYKITE: Sutapimas ar žiaurus buvusiojo kerštas? Mios drama dėl nutekintų intymių kadrų kelsis į teismą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius