Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2021 01 07, 16:33

P.Gražulis pagaliau susitiko su G.Vageliu: bet neilgam – po nepatogaus klausimo paliko studiją

Atėjus 2021-iems metams, bene aktualiausia tema tampa prognozės, kaip gyvensime šiemet. Apie tai pokalbių laidoje pakalbėti susitiko kovotojas Sergejus Maslobojevas, be pajamų likęs ir santaupų vos keliems mėnesiams turintis dainininkas Radži, profesionalus Kalėdų senelis Petras Lisauskas ir politikas Petras Gražulis.
Petras Gražulis ir Gabrielius Vagelis
Petras Gražulis ir Gabrielius Vagelis / LNK nuotr.

Pastarajam praėjusieji metai, ypač jų pabaiga, iš tiesų buvo nelengva. Gruodį Seimo narys Petras Gražulis įsivėlė į skandalą, kai socialiniuose tinkluose paplito Kultūros komiteto posėdžio vaizdo pokalbio įrašas, kuriame už politiko nugaros pasirodė pusnuogis jaunas vyras.

Netrūko spėlionių, kad tai dainininkas Gabrielius Vagelis, nes panašumas buvo tiesiog stulbinantis. Tuomet Gabrielius nepasimetė ir nevengė pats pasijuokti iš palyginimo bei situacijos, kurioje atsidūrė. Tuo metu Petras Gražulis gynėsi. Esą laiką tuomet leido ne su kuo kitu, o su žurnalistu Andriumi Tapinu.

Rūtos Mikelkevičiūtės laidoje prakalbus apie atėjusius metus, ir tai, kaip visi gyvensime pasibaigus pandemijai, politikas sulaukė nesmagių laidos dalyvių reakcijų.

Aktorius, choreografas, šokėjas, Sidabrinės gervės laureatas Petras Lisauskas domėjosi, ką net septintai kadencijai išrinktas daugiau nei 20 metų Seime dirbantis politikas yra padaręs dėl kultūros, kokius įstatymus pasiūlęs.

Išgirdęs šiuos klausimus, Petras Gražulis neslėpė pasipiktinimo ir atsistojęs išėjo iš studijos. Tiesa, tokiais klausimais stebėtis neverta.

LNK nuotr./Petras Gražulis ir Gabrielius Vagelis
LNK nuotr./Petras Gražulis ir Gabrielius Vagelis

Naujoji Seimo vadovybė metų pabaigoje sulaukė ne tik generalinio prokuroro prašymo panaikinti nusikalstama veika įtariamo P.Gražulio teisinį imunitetą, bet ir kelių šimtų garsių šalies menininkų raginimo pašalinti jį iš Kultūros komiteto. Tarp pasirašiusiųjų buvo žinomi režisieriai – Arūnas Matelis, Gintaras Varnas, Oskaras Koršunovas, Kristijonas Vildžiūnas, Yana Ross, Dalia Ibelhauptaitė, Aidas Giniotis, Audrius Stonys, Donatas Ulvydas.

Tiesa, po kurio laiko Petras Gražulis į filmavimą vis dėlto grįžo, o studijoje daina „Tave randu“ jį pasitiko dainininkas Gabrielius Vagelis, padėkojęs už dėmesį, kurio sulaukė. Tačiau iki laidos pabaigos politikas vis dėlto neišbuvo.

Kiek aprimęs, jis kurį laiką klausėsi studijos svečių pasakojimų apie jų gyvenimo kasdienybę ir sunkumus, su kuriais susidūrė pandemijos metu. Aktorius Petras Lisauskas pasakojo apie sunkius profesinius metus, kai prasidėjus pandemijai liko be darbo.

Aktorius rimtai svarstė pradėti dirbti fūristu, krovinių pervežėju, tačiau išsigelbėjimu jam tapo darbas danų teatre. Netrukus politikui Petrui Gražuliui dar kartą trūko kantrybė. Išgirdęs jam adresuotą bendravardžio aktoriaus klausimą, kokį spektaklį pastarąjį kartą matė, politikas atšovė neprivaląs atsakinėti, klausė, ar čia egzaminas. Netrukus pasipiktinęs politikas paliko televizijos studiją.

Dramatiška pokalbių laida „Bučiuoju. Rūta“ – ketvirtadienio vakarą 20 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką