Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 08, 19:07

S.Belickaitės mergvakaris virto viso savaitgalio festivaliu: įsiminė du dalykai

Vyriausia iš keturių seserų Belickaičių Sigita atšventė savo mergvakarį. Kitos seserys – Dalia, Aušrinė ir Ieva – taip pat dalyvavo, organizavo ir džiaugėsi laime. Tiesa, Sigita turėjo prašymą, kad mergvakaris būtų aktyvus. Į tai buvo atsižvelgta su kaupu, todėl veiklų visą savaitgalį trukusioje šventėje-festivalyje netrūko. Mergvakario temą įkvėpė Kalifornijoje vykstantis festivalis „Coachella“, tik pavadinimas buvo pakoreguotas pagal Sigitos vardą – „Sigoachella“.
Sigitos Belickaitės mergvakario akimirkos
Sigitos Belickaitės mergvakario akimirkos / Asmeninio archyvo nuotr.

Sigita Belickaitė kalbėdama su 15min teigė, kad visa šventė jai buvo staigmena. Savaitę prieš mergvakarį ji gavo kvietimą su atributais – jos blizgančia suknele, akiniais, „bride to be“ (liet. būsima nuotaka) lankeliu, segtuku ir pan. Buvo parašyta, kur ir kada būti pasiruošusiai, ką pasiimti.

„Atsimenu, iš vakaro šiek tiek apėmė nerimas, ar turėsiu ką apsirengti, bet galiausiai viskas pavyko puikiai“, – emocijų 15min neslėpė S.Belickaitė.

Asmeninio archyvo nuotr./Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka
Asmeninio archyvo nuotr./Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka

Visgi vienas dalykas Sigitai nebuvo staigmena – šventės svečiai. „Buvau pasakiusi iš anksto, kokias drauges norėčiau matyti mergvakaryje, tai maždaug žinojau, kiek mūsų bus“, – teigė pašnekovė ir patikslino, kad iš viso dalyvavo apie penkiolika merginų.

Mergvakaris turėjo temą. Ji buvo sukurta pagal Kalifornijoje vykstantį festivalį „Coachella“ ir paredaguota, kad tiktų Sigitai – „Sigoachella“.

„Nerealiai originalios merginos, sugalvojo puikią temą. Ir visos apsirengė tarsi važiuotų į festivalį. Tai ir buvo mano festivalis, kuris truko visą savaitgalį. Dažniausiai, kiek esu buvusi mergvakariuose, temos būdavo gan banalios arba jų visai nebūdavo. O čia tokia stipri, gera, įdomi tema“, – kalbėdama su 15min komplimentų organizatorėms negailėjo Sigita.

Sigitos Belickaitės mergvakario akimirkos – galerijoje:

Šventė vyko netoli Vilniaus, sodyboje. Ryte merginos turėjo įvairiausių veiklų: pusryčiavo pas mamą, važinėjo bagiais, o tada keliavo į sodybą, varžėsi orientacinėse varžybose, vėliau būsimai nuotakai buvo atliekamas masažas.

„Visą savaitgalį leidome labai jaukiai. Oras buvo tobulas, sekmadienį truputį lijo, bet kaip tik tądien išvažiavome. Šeštadienį nesinorėjo lipti iš ežero, tai, sakyčiau, labai pasisekė.

Atrodė, kad viskas vyksta labai sklandžiai. Buvo apie 15-ka merginų, žinau, kad buvo akimirkų, kai joms nepavyko rasti bendro sutarimo, bet mergvakario metu, regis, viskas vyko puikiai. Nebuvo kada nuobodžiauti“, – pasakojo ji.

Kadangi Sigita nevalgo mėsos, merginos pasirūpino, kad būtų vegetariško maisto. Tiesa, viską gaminosi pačios, užsakyto maisto turėjo tik keletą padėklų. Valgė tacos, salotas, kepė ant griliaus mėsainius.

Asmeninio archyvo nuotr./Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka
Asmeninio archyvo nuotr./Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka

Labiausiai būsimai nuotakai įsiminė du dalykai – estafetės ir mafijos žaidimas.

„Estafetės – kaip olimpinės žaidynės. Arba, kaip mano sesė žaidimo pradžioje įvardijo, – laimingos santuokos žaidynės. Darėme įvairiausias užduotis, iš viso aštuonias. Reikėjo prisirišti ant nugaros balioną, o kitai merginai bėgti iš už nugaros ir susprogdinti jį pilvu. Estafetės buvo labai originalios, kupinos azarto.

Po to didžiausia staigmena buvo mafijos žaidimas. Kosmosas... negalėjau patikėti, kaip toks žaidimas gali sukelti tiek emocijų ir taip įtraukti. Iš pradžių, kiek supratau, merginos dvejojo, ar jis tiks, bet tikrai tiko. Stebėjausi, kaip gerai sugalvojo.

Visoms taip patiko, kad žaidėme tris valandas, būtume tęsę ilgiau, bet tada būtų nukentėję kiti sumanymai. Tie vyrukai, kurie vedė žaidimą, buvo labai įsitraukę, viską gražiai paaiškino, net pasiruošė statulėles geriausioms „Sigoachella“ žaidėjoms. O geriausiomis tapo ir buvo apdovanotos trys sesės“, – prisiminė S.Belickaitė.

Asmeninio archyvo nuotr./Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka
Asmeninio archyvo nuotr./Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka

Savo vestuvių Sigita teigė laukianti pakilia nuotaika.

„Jau po mergvakario sakiau, kad labai džiaugiuosi, jog turiu tiek daug fainų, gerų draugų, su kuriomis galėsiu paminėti vestuvių dieną. Nesijaudinu, bet jaudulys gal ateis artėjant tai dienai, o kol kas tiesiog deriname paskutines vestuvių detales su maisto tiekėjais, dekoratore ir koordinatore.

Kadangi jaučiuosi užtikrinta šiuo sprendimu, jaudulio nėra daug, bet tikiu, kad kai reikės eiti link altoriaus, širdelė virpės. Jau galime atsipūsti, nes liko tik smulkmenos. Labai laukiu ir džiaugiuosi, kad ta diena artėja“, – šypsojosi Sigita Belickaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką