Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
Publikuota 2021 12 11, 19:24

Surengta jubiliejinė Gala vakarienė: ištaigingoje puotoje – verslo ir politikos elitas

Asociacija „American Chamber of Commerce“, Lietuvos verslo ir politikos elitą pakvietė į jubiliejinę, net 20-tą kartą vykstančią, labdaringą Gala renginį, kuris tapo tikra prieškalėdine Amerikos verslo rūmų Lietuvoje narių ir partnerių tradicija.
Asociacijos „American Chamber of Commerce“ labdaringo Gala renginio svečiai
Asociacijos „American Chamber of Commerce“ labdaringo Gala renginio svečiai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Temos: 2 Vakarienė Labdara

„Labai džiaugiamės ir mums didelė garbė švęsti šio renginio dvidešimtmetį! Pirmą kartą geriausi Lietuvos šefai susivienijo kilniam kalėdinės galos tikslui.

Tikimės, kad sukūrėme stebuklingą vakarą, kurio metu svečiai ne tik pasinėrė į išskirtinių skonių kelionę bet ir dalyvavo labdaros aukcione, kurio prizus pristatė garbės svečiai – JAV Ambasadorius Lietuvoje Robert S.Gilchrist, viceministrė Jovita Neliupšienė ir kiti“, – sakė Amerikos verslo rūmų Lietuvoje valdybos pirmininkas Tadas Vizgirda.

Šių metų renginys vyko prabangiame „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ viešbutyje. Gala svečiai ragavo išskirtinius patiekalus, kuriuos ruošė ypatinga geriausių Lietuvos šefų komanda.

„Visi esame užsiėmę susitikimais, ypač susitikimais nuotoliniu būdu. Tačiau šiandien susirinkome į kitokį, prasmingą susitikimą, nes tikime, kad geriausia strategija yra paramos strategija“, – teigė Amerikos verslo rūmų Lietuvoje valdybos vicepirmininkas, TGS Baltic vadovaujantis partneris Vilius Bernatonis.

Jau eilę metų American Chamber of Commerce labdaros fondas remia Alytaus vaikų dienos centrą „Gali“, Marijampolės vaikų dienos centrą „Degučiai“, socialinės raidos ir reabilitacijos centrą „Avevitus“ bei senjorų pagalbos liniją „Sidabrinė Linija“. Visos renginio metu surinktos lėšos bus paaukotos labdarai.

Gala vakarienės akimirkos – galerijoje:

„Džiaugiuosi, kad asociacijos narių tarpe turime tiek daug garbingų ir sąmoningų žmonių, kurie kasmet prisideda prie mūsų labdaringos misijos ir padeda ją puoselėti. Šiemet renginio svečius nustebinome ne tik įspūdinga vakariene, bet ir ypatingu muzikiniu pasirodymu – staigmena“– sakė asociacijos vykdančioji direktorė Živilė Sabaliauskaite.

Amerikos verslo rūmai Lietuvoje yra ne pelno siekianti verslo asociacija, vienijanti per 170 JAV, tarptautinių bei vietinių įmonių Lietuvoje, kartu kuriančių per 35 tūkstančius darbo vietų visoje šalyje.

Asociacija per metus rengia daugiau nei 30 renginių, kuriuose dalyvauja per 5000 dalyvių. Labdaringas kalėdinis Gala renginys pirmą kartą buvo surengtas 2001 metais.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką