-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Žuvimi Palangoje prekiaujanti P.Gražulio dukros mama Birutė: „Geriausi pirkėjai – rusai“

Palangos verslininkai džiaugiasi – pagaliau po daugelio metų vasara karšta ir pelninga. Naująjį sezoną pradėjusio LNK infošou KK2 žurnalistai, nuvykę į pajūrį, nutarė išsiaiškinti, kiek pinigų atostogoms negaili lietuviai ir užsieniečiai.
Birutė Navickaitė
Birutė Navickaitė / KK2 nuotr.

Vieniša Petro Gražulio dukros mama Birutė Navickaitė Palangoje turi nuosavą rūkytos žuvies kioską, kuriame ji pati ir prekiauja. Moteris pasakojo, kad žuvies kainos Palangoje nėra didelės: „Kainos tikrai įkandamos. Skumbrė kainuoja 3 eurus, kalmarai 1–2 eurus.“

Birutė teigia, kad patys geriausi pirkėjai – rusai, kurie negaili pinigų. Anot pašnekovės, už rūkytą ungurį rusai negaili ir 50 eurų.

Tačiau ne visi patenkinti poilsiu žymiausiame Lietuvos kurorte – daugelis skundžiasi didelėmis apgyvendinimo ir maisto kainomis. Kalbinti poilsiautojai sako, kad išsinuomoti būstą – sudėtinga, kadangi jie užsakyti visai vasarai į priekį.

„Paskutinį kartą Palangoje. Čia, žinokit, baisu. Kad ir maistas. Tik už 80 eurų gali normaliai pavalgyti. Geriau važiuoti į užsienį, negu čia pas žemaičius“, – kalbės poilsiautojas Jonas.

Dar prasčiau jaučiasi pensininkai, kurie teigia, kad eiliniams Lietuvos senoliams vykti į Palangą negalima, nes jie neturi tiek pinigų. „Galima trumpai ir drūtai pasakyti – tikrai neįmanoma. Maistas brangus, o man daugiau nieko nereikia. Mes valgyti kiekvieną dieną norim“, – laidai kalbėjo poilsiautoja Sofija.

Visgi KK2 žurnalistas Ervinas, atlikęs kainų patikrą, nustatė, kad Palangoje kainos per paskutinius kelerius metus itin nedidėjo: „Charčio sriuba – 3 eurai, šašlykas – 8 eurai. Jeigu piniginė plati, galima paskanauti ir egzotiškesnių patiekalų, krokodilo kepsnys – 18 eurų.“

Pramogų kainos Palangoje taip pat liko panašios kaip pernai ir užpernai – nuotrauka su kakadu papūga Basanavičiaus gatvėje – 5 eurai. O ypač Palanga džiaugiasi užsieniečiai – čia jiems gera. Anot jų, kainos Palangoje – europietiškos, todėl daugelis sau gali leisti 3–4 dienų poilsį, nes ilgesniam laikui neturi pinigų.

„Čia yra brangiau nei Odesoje. Kijevo kotletas pas jus 5,5 euro, o pas mus – euras. Kambariai kainuoja pigiau pusantro karto“, – laidoje kalbės poilsiautoja Tatjana.

Kitas svečias iš Baltarusijos teigia, kad Palangoje lankosi ne pirmą kartą, o šiais metais su šeima planavęs vykti į Jūrmalą, bet, anot vyro, ten kainos dar didesnės. Visas reportažas apie Palangą – antradienį laidoje KK2.

TAIP PAT SKAITYKITE: Palangoje žuvimi prekiaujanti P.Gražulio dukros motina Birutė: „Uždarbio ir palaikymo netrūksta“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius