Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 25, 17:38

K.Moss liudijimas: pakomentavo A.Heard žodžius, esą J.Deppo buvo nustumta nuo laiptų

Johhny Deppo ir Amber Heard teismas vis dar tęsiasi. Šįkart posėdyje išstojo aktoriaus buvusi mylimoji Kate Moss, kurį paprieštaravo prieš tai išsakytam A.Heard teiginiui, esą Johnny kadaise nustūmęs Kate nuo laiptų. Ji pateikė savo paaiškinimą apie minėtą nutikimą.
Johnny Deppas ir Kate Moss
Johnny Deppas ir Kate Moss / „Scanpix“ nuotr.

Supermodelis Kate Moss aktoriaus Johnny Deppo teismo procese dėl šmeižto patvirtino, kad jis niekada prieš ją nenaudojo smurto. K.Moss paneigė Amber Heard teiginį, kad jos tuometinis vaikinas J.Deppas kelionėje po Jamaiką ją nustūmė nuo laiptų.

„Johnny niekada manęs nemušė ir nenustūmė nuo laiptų“, – patikino modelis, su J.Deppu susitikinėjusi 1994-1998 metais.

„Scanpix“ nuotr./Kate Moss
„Scanpix“ nuotr./Kate Moss

K.Moss, pasirodžiusi per tiesioginę vaizdo transliaciją iš Glosteršyro, Anglijos, sakė, kad atostogaudama Jamaikoje ji paslydo, o J.Deppas atėjo jai padėti.

Amber Heard teismo procese sutiko Kate Moss parodymams teigdama, kad sklandė gandas, jog Jonnhy Deppas kartą savo buvusią merginą Kate nustūmė nuo laiptų.

Apklausiama J.Deppo advokato, K.Moss papasakojo apie minėtą incidentą.

„Mes išėjome iš kambario, o Johnny išėjo anksčiau už mane. Buvo liūtis, slidu, tad išeidama aš nuslydau nuo laiptų. Susižeidžiau nugarą. Ėmiau rėkti, nes nežinojau, kas man atsitiko, ir man skaudėjo. Jis atbėgo man padėti, nunešė mane į kambarį ir suteikė medicininę pagalbą“, – teismo posėdyje nuotoliniu būdu pasakojo ji.

Supermodelis Kate Moss buvo savo šlovės viršūnėje, kai pradėjo intensyvius santykius su Johnny Deppu. Tuo metu dėl vaidmenų tokiuose filmuose kaip „Edvardas Žirkliarankis“ jis buvo paauglių dievaitis.

Abu jie garsėjo alkoholio ir narkotikų vartojimu bei tapo žinomi kaip „prašmatniausia, narkotikus vartojanti pora Los Andžele“.

„Scanpix“ nuotr./Kate Moss ir Johnny Deppas
„Scanpix“ nuotr./Kate Moss ir Johnny Deppas

Vėliau K.Moss ne viename interviu sakė, kad „daug metų verkė“ dėl išsiskyrimo, po kurio ji dar labiau įnyko į narkotikus ir galiausiai pateko į reabilitacijos kliniką.

Primename, kad J.Deppas kaltina A.Heard šmeižtu dėl 2018 metų gruodį laikraštyje „The Washington Post“ pasirodžiusio straipsnio, kuriame ji apibūdino save kaip smurto artimoje aplinkoje auka.

Aktorė, kuriai penktadienį sukaks 36-eri, niekada konkrečiai neįvardijo, kad nukentėjo nuo J.Deppo, su kuriuo susipažino 2009 metais juostos „Romo dienoraštis“ (The Rum Diary) filmavimo aikštelėje. Tačiau jis padavė buvusią žmoną į teismą, tvirtindamas, kad ji leido suprasti, jog jis prieš ją smurtavo, ir reikalauja 50 mln. JAV dolerių (46 mln. eurų) kompensacijos.

A.Heard, kuri už J.Deppo ištekėjo 2015-aisiais, o po dvejų metų su juo oficialiai išsiskyrė, pateikė priešinį ieškinį, reikalaudama 100 mln. dolerių kompensacijos ir tvirtindama, kad patyrė jo „besaikį fizinį smurtą bei prievartą“.

J.Deppas kaltina A.Heard, kad ji siekia sau reklamos prieš vėliau šiais metais numatytą juostos „Akvamenas“ (Aquaman), kuriame atlieka vieną iš pagrindinių vaidmenų, pasirodymą.

J.Deppas iškėlė A.Heard bylą dėl šmeižto Jungtinėse Valstijose po to, kai 2020 metų lapkritį pralaimėjo kitą šmeižto bylą Londone, iškeltą britų bulvariniam laikraščiui „The Sun“ už tai, kad savo straipsnyje pavadino jį „žmonmušiu“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką