Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 11, 16:15

Roko legendos A.Cooperio interviu 15min – apie pasirodymus su žmona, Lietuvą ir kaukę

Amerikos roko legenda Alice Cooperis atvyksta į Lietuvą, kad padovanotų neužmirštamą šou. Drauge ant scenos lips ir jo žmona, baleto šokėja Sheryl Goddard, su kuria muzikantas – jau 46-erius metus kartu. Rokeris ne tik papasakojo, kodėl scenoje būti jam yra jaukiau nei namuose, bet ir išreiškė palaikymą Ukrainai dėl Rusijos pradėto karo, paragindamas visą pasaulį susivienyti prieš neteisingus veiksmus.
Alice Cooper'is ir Sheryl Goddard
Alice Cooperis ir Sheryl Goddard / „Live Nation Lietuva“ ir Scanpix nuotr.

Dieną, kai 15min kalbėjosi su Alice Cooper'iu, jis turėjo koncertuoti Suomijoje. Kaip teigė koncerto Lietuvoje organizatorius, dažniausiai atlikėjai atsisako kalbėti su žurnalistais tą dieną, kurią turi pasirodymą, tačiau legendinis rokeris dėl to nematė jokių problemų. Jis papasakojo, kad eidamas į sceną įsikūnija į savo personažą, dėl to niekada nepavargsta joje būti, be to, nepatiria jokio streso koncerto dieną.

„Viena sekundė kostiume, ir aš tampu Alice Cooperiu. Tada niekas manęs negali sustabdyti. Pati linksmiausia dienos dalis yra vaidinti personažą, kuris yra visai nepanašus į tave patį. Turbūt ir jūs esate kada nors užsiiminėję aktoryste, tad tikriausiai suprantate, kaip smagu yra vaidinti kažką, kuo nesi iš tiesų. Jums nereikia būti savimi. Alice yra piktadarys, bet jis yra kietas. Dėl to niekada nesijaudinu. Scenoje jaučiuosi lyg namie“, – 15min portalui pasakojo legendinis atlikėjas.

„Scanpix“ nuotr./Koncerto akimirka
„Scanpix“ nuotr./Koncerto akimirka

Svarbu paminėti, kad rokeris turi savo poziciją dėl Rusijos pradėto karo Ukrainoje. Jis neabejodamas teigė, kad tai yra tragedija.

„Aš labai nerimauju ir dėl kitų netoli Ukrainos esančių šalių. Visiškai nesu politiškas, bet tiesiog yra dalykų, kurie yra teisingi arba neteisingi. Tas, kas vyksta su Rusija, yra absoliučiai neteisinga. Manau, kad visas pasaulis turėtų susivienyti prieš ją ir sustabdyti. Gana, tau nereikia kitų šalių, juk turi didžiausią šalį pasaulyje, turi visus pasaulio pinigus, kam tau reikia Ukrainos? Kam tau reikia kažkokių kitų šalių? JAV ir taip pat visos šalys, kurios išsilaisvino iš Sovietų Sąjungos, turėtų susivienyti prieš ją“, – 15min teigė Alice.

Paklausus, koks koncertas jo gyvenime buvo pats geriausias, jis atsakė, jog negalėtų išskirti vieno savo pasirodymo, kadangi kiekvieną naktį groja tą patį šou, o publika reaguoja. Gerbėjai yra jo stipriausia varomoji jėga.

„Niekada nematėme nereaguojančios publikos. Reakcijos yra apie tai, kiek jiems pats duodi energijos. Noriu, kad jie man duotų tą pačią energiją, kiek ir aš jiems. Ir taip visada nutinka. Kiekvieną naktį taip nutinka. Mėgstu tuos žiūrovus, kurie labai garsūs ir pasiruošę pasilinksminti. Nors ir mūsų pasirodymas yra sunkaus roko, jame yra labai daug linksmybių. Tikiuosi, kad lietuviai mėgausis mūsų koncertu“, – 15min atviravo jis.

„Scanpix“ nuotr./Alice Cooperis ir Nita Strauss
„Scanpix“ nuotr./Alice Cooperis ir Nita Strauss

„Kad ir kiek kartų pasirodome, norime padaryti geriausią šou iš visų buvusių. Muzikantai, kurie dabar groja kartu, yra geriausi, su kokiais tik esu kada nors grojęs. Turime gitaristę Nita Strauss ji buvo išrinkta viena iš geriausių dešimtmečio gitaristų. Ji yra nuostabi“, – pridūrė.

Lietuvoje roko legenda lankosi nebe pirmą kartą. Dažniausiai koncertiniuose turuose Alice neturi laisvos dienos, kad susipažintų su šalimi, kurioje koncertuoja, todėl ir mūsų šalies jis dar nėra apžiūrėjęs. Šįkart jis turės vieną laisvą dieną prieš koncertą ir vieną po. Taip atsitinka labai retai.

„Buvau Lietuvoje daug kartų, tačiau visada tik vienai nakčiai. Po koncerto turime keliauti į kitą miestą. Mielai norėčiau kada praleisti daugiau laiko jūsų šalyje“, – 15min sakė muzikantas.

Verta atkreipti dėmesį, kad kartu su Alice scenoje pasirodo ir jo žmona Sheryl Goddard. Ji yra baleto šokėja. Pasirodymo metu ji atlieka tris skirtingus vaidmenis: šokėjos su botagu, mirusios nuotakos ir panelės Giljotinos: „Ji įkūnija tris absoliučiai vienas su kitu nesusijusius vaidmenis. Galėsite pamatyti mano žmoną scenoje, ji yra nuostabi.“

„Scanpix“ nuotr./Alice Cooperis ir Sheryl Goddard
„Scanpix“ nuotr./Alice Cooperis ir Sheryl Goddard

Pasiteiravus, ar sunku kartu su žmona būti scenoje, rokeris atsakė, kad tai – vienas malonumas: „Tai yra lengviausias dalykas pasaulyje. Pirmiausiai, mes esame vedę jau 46-erius metus, ji yra pirmoji balerina. Ji iki šiol yra geriausia šokėja, kai ją pamatysite, būsite labai nustebę.“

Koncerte, kaip žadėjo Alice, bus daug jo garsių hitų. Vienas jų – bene kiekvienam žinomas „Poison“.

„Poison“ yra daina, per kurią publika tiesiog išprotėja. Kai ją atliekame, būna koncerto kulminacija. Tai yra daina, kurią supranta merginos, nes ji yra seksualiausia“, – šypsojosi muzikantas, duodamas interviu portalui 15min.

VIDEO: Alice Cooper - Poison

Paprašius Alice Cooper'io nusiųsti žinutę savo gerbėjams Lietuvoje, jis pasakė: „Lietuviai labai gerai praleis laiką mano koncerte. Bus daug garso, greičio, jaudinančių akimirkų. Prisiminsite jį visą gyvenimą.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką