2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Išdykęs Europos muziejus: čia lankytojai galėjo ateiti tik su batais

Prieš kiek daugiau nei savaitę Barselonos muziejus savo duris atvėrė nudistams. Apsiavę tik batus, jie apžiūrėjo nuogų karių statulų nuotraukas, rašoma „Euronews“.
Barselonos muziejus nuogaliams atvėrė savo duris
Barselonos muziejus nuogaliams atvėrė savo duris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

59 metų sveikatos apsaugos darbuotoja ir nudistė Marta sakė: „Mes galime geriau suprasti, jog nuogumas egzistavo visais laikais ir kad kūnai neturėtų niekam kelti gėdos“.

Norėjome, kad tai būtų spalvingesnis apsilankymas, o ne įprasta ekskursija.

Katalonijos archeologijos muziejus surengė 90 minučių trukmės ekskursiją bendradarbiaudamas su Katalonijos natūralizmo klubu.

Ekskursijų vadovas Edgardas grupei apie parodą taip pat aiškino be drabužių. „Norėjome, kad tai būtų spalvingesnis apsilankymas, o ne įprasta ekskursija, – sakė jis.

– Norėjome, kad žmonės, atėję apžiūrėti parodos, jaustųsi lygiai taip pat, kaip ir darbai, į kuriuos jie žiūri“.

Lankytojai buvo atvykę apžiūrėti Luigio Spina fotografijų parodos „Riace bronzos“. Jose įamžintos dvi didelės graikų bronzinės V a. pr. m. e. nuogų karių statulos, rastos 1972 m. netoli Riace miesto Italijoje.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Barselonos muziejuje lankėsi nuogaliai
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Barselonos muziejuje lankėsi nuogaliai

Nudistai ne visada laukiami turistų lankomose vietose. Šių metų pradžioje du Europos turistai buvo išvaryti iš Maču Pikču už tai, kad fotografavosi nuogi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką