15min be reklamos

Tailande gyvenantys lietuviai pasidalijo kelionių turų su nakvyne idėjomis: laukia unikalūs vaizdai

Tailandas – didelė ir daugialypė šalis, turinti ką pasiūlyti įvairiausio tipo keliautojams. Nuo Šiaurės iki Pietų Tailando gausu įspūdingų vietovių, į kurias žmonės traukia iš viso pasaulio.
Pietų Tailandas
Pietų Tailandas / Tailandieciai.lt nuotr.

Mėgsti keliauti? Dalyvauk konkurse „Kolumbas LT“

Dažnu atveju turistai stengiasi aprėpti kiek įmanoma daugiau lankytinų vietų ir keliauja gana įtemptu maršrutu. Suprantama, kad vykstant į tolimus kraštus, iš kelionės norisi išspausti maksimumą. Tačiau raginame susimąstyti apie lėtesnį turizmą – galbūt užsidėti mažiau „varnelių“, bet artimiau susipažinti su tam tikromis vietomis.

Šį kartą nutarėme su jumis pasidalinti keliomis turų su nakvyne idėjomis. Esame tikri, kad žemiau išvardintos Tailando vietos yra vertos kur kas daugiau dėmesio ir laiko, nei joms skiriama vienos dienos išvykų metu.

Tailandieciai.lt nuotr. / Soko Kalvų nacionalinio parko ežeras
Tailandieciai.lt nuotr. / Soko Kalvų nacionalinio parko ežeras

Taigi, jei vykdami į išsirinktą vietą turite galimybę joje praleisti bent vieną naktį – rekomenduojame pasinaudoti šia proga. Skirdami daugiau laiko savo viešnagei, pagilinsite savo patirtį, visapusiškai pažinsite lankomą vietą ir atsikvėpsite nuo nuolatinio keliavimo iš taško A į tašką B.

Soko Kalvos – nakvynė nameliuose ant ežero

Vienas iš mūsų mėgstamiausių turų – tai išvyka į Soko Kalvų nacionalinį parką su nakvyne Cheow Lan ežero nameliuose. Apie šią vietą nemažai kalbėjome kituose įrašuose – tikime, kad ji gali tapti įsimintiniausia jūsų kelionės dalis.

Nacionalinis parkas garsėja unikaliais vaizdais ir suteikia galimybę iš arčiau susipažinti su laukine gamta. Parko kraštovaizdį puošia smaragdinis ežeras, iš jo kyšančios uolienos bei aplink nusidriekusios džiunglės.

Tailandieciai.lt nuotr. / Soko Kalvų nacionalinio parko ežero nameliai
Tailandieciai.lt nuotr. / Soko Kalvų nacionalinio parko ežero nameliai

Atvykus į Soko Kalvų nacionalinį parką, būtų nuodėmė nepraleisti nakties ant vandens plūduriuojančiuose nameliuose. Tik įsivaizduokite, koks magiškas jausmas yra čia pasitikti kylančią Saulę ir žinoti, kad laukia dar visa diena nuotykių laukinėje gamtoje!

Tiesa, yra galimybė apsistoti ne tik ant ežero, bet ir pačiame nacionaliniame parke. Čia gausu įdomių nakvynės vietų – pvz., namelių medžiuose ar modernių stovyklaviečių. Naktis džiunglių apsuptyje skamba intriguojančiai, tiesa?

Tailandieciai.lt nuotr. / Soko Kalvų nacionalinio parko ežero nameliai
Tailandieciai.lt nuotr. / Soko Kalvų nacionalinio parko ežero nameliai

Pi Pi salos – nakvynė laive Maya Bay

Keliautojų pamiltos Pi Pi salos vilioja ypatingo grožio paplūdimiais ir povandeniniu pasauliu. Dauguma po Pietų Tailandą keliaujančių turistų nepraleidžia progos apsilankyti šiose salose.

Nors čia yra daugybė apgyvendinimo vietų, siūlome išbandyti kiek įdomesnę patirtį – nakvynę laive, žymiojoje Maya Bay įlankoje. Čia esantis paplūdimys išgarsėjo dėl debiuto The Beach filme ir dažnai atsiduria gražiausių pasaulio paplūdimių sąrašuose.

Tailandieciai.lt nuotr. / Maya Bay, Pietų Tailandas
Tailandieciai.lt nuotr. / Maya Bay, Pietų Tailandas

Maya Bay sulaukia didžiulio lankytojų antplūdžio dienos metu, tačiau atvykę su vadinamuoju Maya Bay Sleepaboard laivu, jūs turėtumėte neeilinę galimybę pamatyti šią vietą kone apytuštę. Po romantiško saulėlydžio jūsų lauktų kita įsimintina patirtis – nardymas tarp švytinčių planktonų.

Surinas – nakvynė egzotiškoje saloje

Dar viena didžiausių komplimentų verta Tailando vieta – Surino salos. Šios nuo masinio turizmo atsiribojusios salos kviečia pasimėgauti ramybe pasakiško grožio gamtoje.

Tailandieciai.lt nuotr. / Surino salos
Tailandieciai.lt nuotr. / Surino salos

Pagrindinėje Surino saloje yra dvi galimos nakvynės vietos: nacionaliniam parkui priklausantys atostogų nameliai bei palapinės. Čia limituota infrastruktūra ir nedidelis veiklos pasirinkimas, tačiau aplinka pakerės tikrus gamtos mylėtojus.

Tailandieciai.lt nuotr. / Surino salos
Tailandieciai.lt nuotr. / Surino salos

Į Surino salas, kaip ir į kitas lankytinas vietas, organizuojami vienos dienos turai. Tačiau per tokį trumpą sustojimą sunku patirti tikrąjį salų grožį. Labai rekomenduojame Surino saloms skirti daugiau laiko, leisti sau atsikvėpti ir pasimėgauti visiška ramybe.

Tailandieciai.lt nuotr. / Nakvynė Surino salose
Tailandieciai.lt nuotr. / Nakvynė Surino salose

Daugiau informacijos apie Tailandą galima rasti tinklaraštyje Tailandieciai.lt ir feisbuko grupėje Tailandiečiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką