-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
04 01

82 kg svėrusi Arūnė atsikratė 25 kg antsvorio ir 4 rūšių vaistų, kuriuos gerdavo reguliariai

Arūnė Vadapalė, sulaukusi 25-erių, svėrė 82 kg ir turėjo daugybę sveikatos sutrikimų. Ją kamavo migrena, kuri 2–3 kartus per savaitę merginai kėlė didžiulį diskomfortą, buvo sutrikusios mėnesinės, šiek tiek padidėjęs kraujospūdis, o dėl gastrito ji turėdavo riboti tam tikrus maisto produktus. Kasdien ji vartodavo maždaug keturių rūšių vaistus. Šiandien, būdama 30-ies, ji sveria 57 kg ir praktiškai nebegeria jokių vaistų, beveik visos sveikatos problemos susitvarkė.
Arūnės lieknėjimo istorija
Arūnės lieknėjimo istorija / Asmeninio archyvo nuotr.

Kas buvo tas paskutinis lašas

„Nuo vaikystės, kiek save atsimenu, visada buvau šiek tiek apvalesnė. Nors didelio komplekso dėl to neturėjau, vis dėlto nebuvau savimi patenkinta. Kartais, dar besimokydama mokykloje, susigalvodavau, kad nevalgysiu saldumynų, leisiu sau tik kartą per savaitę vanilinius ledus, ar valgysiu labai mažai, pavyzdžiui, kartą per dieną. Tačiau tai buvo tik vaikiški žaidimai, kurie padėjo labai mažai ar netgi pakenkė. Situacija dar labiau suprastėjo man išvykus studijuoti.

Gyvenau bendrabutyje ir buvo beprotiškai sunku susikurti tinkamą rutiną – mokymasis iki paryčių ir aktyvus socialinis gyvenimas neleido turėti pastovaus miego ir mitybos režimo. Iki šiol atsimenu, kaip, žiūrėdama į veidrodį, bardavau save: „Pasižiūrėk, kaip tu atrodai“. Žinau, kad tai nėra psichologiškai sveika, bet tikrai savimi nesižavėjau ir nemylėjau savęs“, – atviravo pašnekovė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius