Atsisiųskite
aplikaciją

Dovydas Pancerovas | Atsisakęs išankstinių nuostatų, priartėju prie tiesos

Greito gyvenimo lėti pokalbiai
„Kadangi gyvename tokioje išplaukusioje erdvėje, neturime žiniasklaidos, politikos tradicijų (jas kuriame tik dabar), yra labai daug erdvės manipuliacijoms, viešiesiems...
Skaityti daugiau

„Kadangi gyvename tokioje išplaukusioje erdvėje, neturime žiniasklaidos, politikos tradicijų (jas kuriame tik dabar), yra labai daug erdvės manipuliacijoms, viešiesiems ryšiams, neprofesionalumui, apsimetimui, kad laikomasi profesinių standartų. <...> Kai nėra iki galo susitarta dėl bendrų vertybių, sąvokos yra išplaukusios, neapibrėžtos, atsiranda erdvė manipuliacijoms, tada galima imituoti tikrovę, tiesą, demokratiją, atkartojant to bruožus“, – naujame epizode, svarstydamas apie moralę mūsų viešojoje komunikacijoje, sako žurnalistas Dovydas Pancerovas.

Greito gyvenimo lėti pokalbiai – podkastas, mėginantis geriau suprasti žmogų. Interviu ir montažo autorė – Urtė Karalaitė. Prisidėk prie pokalbių gyvavimo ir gauk epizodus anksčiau nei kiti – www.patreon.com/letipokalbiai Podkasto kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

Naujausios