Atsisiųskite
aplikaciją

Adrija Čepaitė | Neįmanoma patirti džiaugsmo, nepatiriant skausmo

Greito gyvenimo lėti pokalbiai
„Mes gyvename dualiame pasaulyje – yra naktis ir yra diena, yra balta ir yra juoda, yra šilta ir yra šalta. Mes nesuprasime, kas yra gėris, nesupratę, kas yra blogis....
Skaityti daugiau

„Mes gyvename dualiame pasaulyje – yra naktis ir yra diena, yra balta ir yra juoda, yra šilta ir yra šalta. Mes nesuprasime, kas yra gėris, nesupratę, kas yra blogis. Nesuprasime, kas yra džiaugsmas, jei atsisakysime skausmo. Neįmanoma patirti džiaugsmo, nepatiriant skausmo. Galima apsimesti, kad nejauti skausmo, ką mes ir darome, bet, mano galva, tai – ne kelias. Kelias yra išmokti eiti per visa tai 100% ir kai skauda, gyventi tame skausme, išskaudėti, išsibliauti, išsipykti, susirinkti ir eiti toliau“, – naujausiame epizodes svarsto aktorė, viešo kalbėjimo mokytoja Adrija Čepaitė.

Greito gyvenimo lėti pokalbiai – podkastas, mėginantis geriau suprasti žmogų. Interviu ir montažo autorė – Urtė Karalaitė. Prisidėk prie pokalbių gyvavimo ir gauk epizodus anksčiau nei kiti – www.patreon.com/letipokalbiai Podkasto kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

Naujausios