Atsisiųskite
aplikaciją

Hmm efektas #2: apie ultragarsines technologijas ir jų taikymą įvairiose srityse

„HMM efektas“
Ultragarsinių technologijų taikymo ribos – ypač plačios. Jos taikomos energetikos, transporto, aviacijos objektų tyrimams, siekiant laiku aptikti vidinius defektus ar iš...
Skaityti daugiau

Ultragarsinių technologijų taikymo ribos – ypač plačios. Jos taikomos energetikos, transporto, aviacijos objektų tyrimams, siekiant laiku aptikti vidinius defektus ar išvengti avarijų. O kur dar susiduriame su jomis savo kasdieniame gyvenime? Apie tai pasakoja KTU Prof. Baršausko ultragarso mokslo instituto vyriausiasis mokslo darbuotojas, profesorius Renaldas Raišutis.

„Hmm efektas“ – audiopasakojimai, kuriuose kartu su KTU žmonėmis ieškome įdomių faktų ir paradoksų, bandome paaiškinti ir keliame naujus klausimus. Sužinokime kartu, kas stebina, glumina, o svarbiausia – skatina pamąstyti toliau. Juk pasaulis – ženkliai platesnis negu vien tiktai žodelis WOW.

Laidą kuria Kauno technologijos universiteto suburta komanda: Aistė Veverskytė, Rūta Budvytytė, Erika Dargvainė, Kristina Grybaitė, Albinas Liutkus, Ugnė Krasauskaitė, Rūta Kučinskaitė, Eleonora Sazanskytė.

Naujausios