Klaipėdos centre, Rumpiškės gatvėje, daugiabučio gyventojai sunerimę ir įsibaiminę stebi, kaip renovaciją atliekantys statybininkai apeina jų kaimynių balkonus ir šiuos palieka nepakeistus. Žmonės bijo: dėl kaimynių užsispyrimo jiems gresia netekti valstybės paramos pastatui renovuoti. Namo administratorius pripažįsta, kad situacija – neįprasta, kurią galėjo lemti ir išsikerojęs nesutarimas tarp kaimynų.