Žmonės.lt
Pavadinimas Trukmė
Trečiadienio vakarą Radijo namuose rinkosi ryškiausios scenos žvaigždės – čia vykusio specialaus vakarėlio metu ne tik atskleisti M1 muzikos apdovanojimų nominantai, pirmą kartą viešai parodytas pats apdovanojimas, bet ir paskelbta internetinio balsavimo pradžia. Nuo šiandien teisė, o tuo pačiu – ir didžiulė atsakomybė išrinkti laimėtojus atiduodama tik į publikos rankas.
Kosto Smorigino žmona Dalia Brenciūtė yra sakiusi, kad jie bus kartu „iki grabo lentos“. Taip ir nutiko – aktorių pora kartu nugyveno pusę amžiaus, kol juos spalio 29 dieną išskyrė Kosto mirtis.
Justės Arlauskaitės-Jazzu asmeniniame gyvenime – dideli pokyčiai. Garsi dainininkė pirmą kartą atvirai prabilo apie įvykusias skyrybas su Donatu Ivanausku ir naują meilę.
„Grožio industrijoje sukuosi jau gerą dešimtmetį. Visada svajojau apie savo nuosavą grožio saloną – ne kaip verslą, kuris neša pelną, o kaip vietą, kurioje galiu kurti, augti ir pildyti svajones“, – apie savo darbą prakalbo Gražina Butnorienė.
Trečiadienį Radijo namuose – neeilinis vakaras. Išskirtinio vakarėlio metu atskleisti M1 muzikos apdovanojimų nominantai. Nutiestu mėlynuoju kilimu žengė garsiausios šalies žvaigždės.
Praėjus vos dvejiems metams po vestuvių, mirė buvusio JAV astronauto, „Apollo 11“ misijoje dalyvavusio Buzzo Aldrino žmona Anca Faur.
Trečiadienį Lietuvą sukrėtė skaudi žinia apie garsaus kino ir teatro aktoriaus Kosto Smorigino netektį. Prisiminimais ir gražiais žodžiais su Žmonės.lt apie K.Smoriginą pasidalijo ir televizijos laidų prodiuserė ir vedėja, žurnalistė Edita Mildažytė.
Atlikėja Eglė Jakštytė – ELEY pristato naujausią savo kūrinį – dainą „Bėgi Vėl“.
Vilniaus senamiestyje esantis žydų virtuvės restoranas „Baleboste“ sulaukė kraupaus išpuolio. Naktį iš antradienio į trečiadienį žinomos vietos langas buvo išdaužtas, o į vidų įmestas didžiulis akmuo. Kaip portalui Žmonės.lt teigė restorano įkūrėjas ir virtuvės šefas Vylius Blauzdavičius, tai ne vagystė, o neapykantos aktas.
Visai neseniai per Lietuvą nuaidėjo „Youtube“ platformoje užviręs konfliktas tarp dviejų draugų, komikų – Dominyko Klajumo ir Manto Katlerio. Tačiau trečiadienio vakarą jiedu nustebino į socialinį tinklą įkėlę bendrą asmenukę.
Justė Arlauskaitė-Jazzu prabilo apie pokyčius – žinoma dainininkė išsiskyrė su sūnaus tėvu Donatu Ivanausku. Jos gyvenime atsirado ir nauji jausmai – garsiam aktoriui Tadui Gryn. Paviešinus apie judviejų santykius, šiltą komentarą paliko ir pats aktorius.
Trečiadienio rytą Lietuvą sukrėtė skaudi žinia – mirė žymus kino ir teatro aktorius, atlikėjas Kostas Smoriginas. Apie jo paskutiniąsias dienas ligoninėje, didžiulį indėlį į meną ir nuolatinę jo asmeninę paramą bei globą portalui Žmonės.lt prakalbo jo pusbrolis, choreografas Jurijus Smoriginas.
Praėjusią vasarą kirpėjo, barzdaskučio ir salono „WOXX BARBERS“ savininko Raimondo Pasternackio ir jo žmonos Inesos sūnus Adrianas pateko į rimtą avariją.
Retai apie asmeninį gyvenimą atviraujanti dainininkė Rūta Ščiogolevaitė praskleidė savo gyvenimo šydą ir prabilo apie ilgai trunkančias skyrybas su verslininku Rolandu Damijonaičiu.
Jau ne vieną dainą apie politines aktualijas sukūrusi aktorė Kristina Skokova vėl nudžiugino gerbėjus. Šįkart moteris sukūrė kūrinį apie premjerę Ingą Ruginienę.
Trečiadienio rytą Lietuvą pasiekė skaudi žinia apie legendinio teatro ir kino aktoriaus, bardo Kosto Smorigino (1953–2025) mirtį. Gilų pėdsaką jis paliko ne tik kultūros pasaulyje, bet ir gausybės žmonių, laikiusių jį autoritetu, gyvenimuose. Garbė dirbti kartu su K.Smoriginu teko ir laidų vedėjui, prodiuseriui Arūnui Valinskui.
Praėjusią savaitę pirmąkart Lietuvoje apsilankę „Eurovizijoje“ išgarsėję Abor & Tynna gruodžio 3 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje griausmingai uždarys M1 muzikos apdovanojimus. Ta proga duetas lankėsi radijo stotyje M1 – čia juos pakalbinome ne tik apie „Eurovizijos“ užkulisius, apdovanojimų renginius, jų hito „Baller“ sėkmės priežastį, bet ir sužaidėme smagų žaidimą: ar pavyks garsiesiems austrams ištarti ilgiausią lietuvišką žodį?
Virtuvės šefas Rokas Galvonas pranešė apie naują projektą – jo rankose dabar guli raktas nuo prie jūros atgimstančio dvaro. Jame bus viešbutis, restoranas ir švenčių erdvė.
Tradicija rengti „šiurpnaktį“ vis kita tema žinomos šokėjos ir trenerės Eglės Straleckaitės-Domarkienės šokių studijoje gyvuoja jau ne vienerius metus. Mažųjų šokėjų tėveliai dekoruoja rudeninius atributus – ryškiuosius moliūgus, o vakarais ant parketo savo laisvalaikį leidžiančios judesio subtilybių norinčios išmokti damos rengia programą.
Buvusiam „Google“ generaliniam direktoriui Ericui Schmidtui (70) – neramūs laikai. Jo buvusi meilužė Michelle Ritter (31) padavė vyrą į teismą ir apkaltino persekiojimu ir psichologiniu smurtu.