Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kedžių rėmėjui skirta bauda

Protestuotojai prie Kedžių namo
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Protestuotojai gegužės 17-ąją neleido seneliams nuvežti D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukters į susitikimą su mama.
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Administracinė komisija prie Jonavos rajono savivaldybės skyrė 160 Lt baudą Andrejui Lobovui, kuris gegužės 17-ąją neleido išvežti Drąsiaus Kedžio dukrelės į pasimatymą su motina Laimute Stankūnaite.

Priminsime, kad tądien D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukra turėjo vykti į teismo numatytą pasimatymą su mama, tačiau prie Kedžių namų Garliavoje susirinkusi minia suklaupė ties vartais ir neleido iš kiemo išvažiuoti automobiliui, kuriame sėdėjo mergaitė ir jos seneliai, velionio D.Kedžio tėvai. A.Lobovas buvo vienas tų, kurie klūpėjo pirmoje eilėje. Tačiau savo kaltės vyriškis neįžvelgia, Todėl paskirtos baudos neketina mokėti ir jau apsisprendė komisijos nutartį apskųsti Kauno apygardos administraciniam teismui.

„Tada niekas prie manęs nepriėjo – nei Kedžiai, nei pareigūnai – ir nepasakė: „pasitrauk“. Nežinau, kaip būčiau elgęsis, jei kas nors būtų prašęs. Tačiau niekas neprašė, todėl aš nesitraukiau“, – sakė savo kaltės neįžvelgiantis Jonavoje gyvenantis A.Lobovas.

Kedžių rėmėjas teigė, kad jį šokiravo, jog sprendimas, kokią baudą skirti, buvo priimtas iš anksto.

„Niekam nebuvo įdomu, ką turėjau pasakyti. Nuosprendis buvo parašytas iš anksto. Kai paklausiau, kaip per kelias minutes spėjo surašyti 5 lapų nuosprendį, jie negalėjo paaiškinti“, – emocingai kalbėjo 160 Lt baudą gavęs Kedžių rėmėjas.

A.Lobovas įsitikinęs, kad baudžiamas už tai, jog kelia grėsmę pedofilų klanui.

„Klanas nori bausti tuos žmones, kurie iniciatyvūs. Neparankus sistemai esu. Mato, kad galiu pridaryti nuostolių – nuteikti žmones prieš juos. Baisiuosi šia sistema. Taip negalima elgtis su žmonėmis. Kiek galima fėjų pasaulyje gyventi? Noriu, kad išsigimusi sistema kuo greičiau išnyktų. Esu gyvenęs Anglijoje, turiu kvietimą į JAV, bet noriu gyventi Lietuvoje“, – sakė A.Lobovas, ketinantis įsitraukti į aktyvią vienos politinės asociacijos veiklą.

Į Vilnių trečiadienį vyksiantis Kedžių rėmėjas užsuks aplankyti ir pievoje prie Generalinės prokuratūros būstinės palapines pasistačiusių bei bado akciją paskelbusių kitų aktyvistų.

 Pastarieji teigia sulaukę pareigūnų įspėjimo, jog naktį privalo išsikraustyti, antraip bus iškraustyti jėga.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min