Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 birželio 4d. 18:33

G.Nausėda Kauno klinikose aplankė žiauriai sumuštą merginą

Gitanas Nausėda
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Gitanas Nausėda
Išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda aplankė Kauno klinikose gydomą žiauriai sumuštą 17-metę merginą iš Jurbarko. Portalas kaunodiena.lt praneša, kad G.Nausėda su mergina, prieš kurią įvykdytas nusikaltimas sukrėtė Lietuvą, dar sekmadienį kalbėjosi akis į akį.

„Išrinktajam prezidentui tikrai rūpėjo mūsų gydomos pacientės sveikata: jis norėjo asmeniškai pakalbėti su mergina, išklausyti jos istoriją, pažiūrėti, kaip jai sekasi. Susidarė įspūdis, kad būsimasis prezidentas norėjo labai žmogiškai pabendrauti, palaikyti gydomą merginą“, – portalui kauno.diena.lt atskleidė Kauno klinikų vadovas profesorius Renaldas Jurkevičius.

Po vizito merginos palatoje, G.Nausėda jurbarkietės būklę aptarė ir su medikais. Apie šį išrinktojo prezidento žingsnį nebuvo pranešta žiniasklaidai.

Antradienį merginai buvo atlikta žandikaulio operacija. Operacija truko 3 valandas. Medikai įsitikinę, kad operacija pavyko. Planuojama, kad mergaitė Kauno klinikose bus gydoma dar savaitę.

Grasino nukentėjusiajai smurtu

Įtarimai dėl žiauraus sumušimo ir pasikėsinimo išžaginti buvo pareikšti 2001 metais gimusiam nepilnamečiui Jurbarko moksleiviui. Jis buvo neblaivus – po nusikaltimo jam nustatytas 1,12 promilės girtumas.

Ikiteisminis tyrimas dėl nepilnametės sužalojimo ir pasikėsinimo išžaginti Tauragės policijoje pradėtas sekmadienį. Kaltės vaikinas nepripažįsta, o teisme, pasinaudodamas tokia teise, parodymus duoti atsisakė.

Griežtesnę kardomąją priemonę teismas nusprendė pritaikyti gavęs pagrįstų duomenų, jog nukentėjusiajai buvo grasinta, reikalaujant tylėti. Vaikinas namuose privalės būti visą parą du mėnesius.

Kardomoji priemonė sugriežtinta siekiant užkirsti kelią daryti nusikalstamas veikas, taip pat siekiant išvengti poveikio nukentėjusiajai.

Sportininkas sumušė dešimtokę

Jurbarkas dėmesio centre atsidūrė po žinios, kad vienas žinomas miestelio sportininkas per moksleivių vakarėlį žiauriai sumušė ir bandė išprievartauti dešimtokę.

Po vakarėlio dešimtoje klasėje besimokanti mergina atsidūrė Kauno klinikų reanimacijoje. Jurbarko rajone gyvenančią septyniolikmetę pasikėsino išžaginti ir žiauriai sumušė.

Portalo jurbarkosviesa.lt duomenimis, dešimtokai ir vyresni mokiniai šventė mokslo metų pabaigą sodyboje su pirtimi. Vakarėlio dalyviai, buvę sodyboje, nematė paties nusikaltimo momento, o merginą išgelbėjo jos pasigedę ir išėję į lauką ieškoti draugai.

Ten jie pamatė jau nusirengusį ir merginą ketinantį išprievartauti nepilnametį bei žiauriai mušamą auką.

Po šio įvykio merginos artimoji socialiniuose tinkluose pasidalijo pagalbos prašymu, kuriame išsamiau aprašė nukentėjusiosios būklę bei susiklosčiusią situaciją.

„Kaip sakė liudininkai, jos veido nebuvo galima atpažinti“, – socialiniame tinkle viešame įraše pasidalijo paauglės artimoji.

Merginai smarkiai pažeista trachėja, išmušti keli dantys, sutrupintas žandikaulis bei nustatyta stipri kaklo trauma.

Anot merginos artimųjų, smurtavęs jaunuolis yra kovų menų prizininkas, lanko sporto klubą „Pantera“.

Abu įtariamojo jaunuolio tėvai yra vietiniai politikai – jaunuolio tėvas buvo įtariamas balsų pirkimu 2015 metų savivaldybių rinkimuose, 2016 metais išteisintas, 2019 metų savivaldybių rinkimuose dalyvavo su Darbo partijos sąrašu, o mama – 2015 metais taip pat dalyvavo rinkimuose su Darbo partija.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min