Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 24d. 08:51 , Atnaujinta: 2019 rugsėjo 24d. 09:36

K.Masiulis pažadą visgi ištesėjo: galvą nusiskuto plikai ir prabilo apie savo ligą

Konservatorius Kęstutis Masiulis antradienį surengtoje spaudos konferencijoje pasirodė kitokia šukuosena nei įprastai. Politikas ištesėjo praėjusią savaitę duotą pažadą ir nusiskuto galvą plikai. Tokiu būdu, sako, solidarizuojasi su visais sergančiais vėžiu. Po spaudos konferencijos jis nenoromis prabilo ir apie savo ligą – paklaustas žurnalistės apie savo darbus politikas patyrė, kaip pats sako, smegenų užtemimą.

Be plaukų politikas pasirodė kartu su kolega Antanu Matulu surengtoje spaudos konferencijoje surengtoje Seime.

„Diskutuodamas su tais, kurie reikalavo mano krikščioniškos atjautos, su kai kuriais asmeniškai, kaip su Stano. Jis buvo iš tų, kurie pareikalavo, kad nusikirpčiau. Nes tai padeda. Jis mane mato tokį, nusikirpusį. Vadinasi, jeigu tai padeda, solidarizuojuosi su sergančiais, tegu būna mano solidarumas su visais.

Tame skaičiuje ir su Kristina Brazauskiene, kuri serga šia liga. Kurią esu stipriai iškankinęs įvairiais pasisakymais anksčiau, kada daug rašiau apie viešbučio istorijas ir panašiai“, – Seime sakė K.Masiulis.

Po spaudos konferencijos K.Masiulis atsakė į žurnalistų klausimus. Viena jų paklausė apie politiko darbus – kokių realių darbų jis padarė ir imsis, kad sergančiųjų sveikata būtų geresnė.

Išgirdęs klausimą politikas kurį laiką tylėjo. Tyla pasidarė nejauki. Konservatorius pradėjo lengvai dūsauti, matėsi, kad viduje išgyvena kažkokį sunkumą. Tyla truko bemaž 30 sekundžių.

„Labai atsiprašau. (...) Man dabar buvo smegenų užtemimas. Jau ir pamatėt“, – sakė K.Masiulis.

„Man kartas nuo karto, kas 2-3 mėnesius prasideda smegenų sukrėtimai. Aš labai atsiprašau, man nelabai liežuvis veikia. Ne dėl to, kad kažko išsigandau. Aš kada labai pavargstu, kelias dienas sunkiai miegu, kada prabūnu komandiruotėse ilgiau, man didelis šansas, kad turėsiu stringantį mąstymą ir tam tikras ligas, kur diagnozės vis tiek nesakysiu“, – žurnalistams kalbėjo politikas patikslinęs, kad klausimo net negirdėjo.

Anot konservatoriaus, liga jam tik progresuos.

„Aš žinau, kad man tik stiprės, aš gyvensiu tik blogiau“, – sakė politikas.

Konflikte su A.Veryga prisiminė Bibliją

Prieš tai spaudos konferencijoje politikas citavo Šventajame rašte išdėstytą mokymą kaip Kristus elgėsi su fariziejais ir muitininkais. K.Masiulis sako, kad Kristui buvo artimesni dėl savo elgesio atgailavę muitininkai, o ne savo religingumą demonstravę fariziejai.

„Geri darbai daromi tylomis, nešūkaliojant. Kada pradedi šūkalioti apie savo gerus darbus, daraisi fariziejumi“, – sakė konservatorius.

Anot K.Masiulio, padėti ligoniams reikėtų ne plaukus kerpantis, o imantis konkrečių veiksmų. Jis įvardijo galimybę aukoti „Mamų unijai“, duoti kraujo ar būti kaulų čiulpų donoru.

Mildos Juknevičiūtės nuotr./Kraujo donorystė
Mildos Juknevičiūtės nuotr./Kraujo donorystė

„Yra aibė būdų, kaip tą padaryti. Bet tai turėsi padaryti pats. Nusikirpti plaukus yra labai lengva. Aš sakiau, kad lengva. Nu matot, lengva. (...) Daug sunkiau atsisveikinti su pinigais, (...) prisiversti duoti kraujo, pasiryžti kaulų čiulpų donorystei“, – sakė jis.

„Lietuvoje 100 kartų mažiau nei vidutiniškai Europoje kitose valstybėse žmonės sutinka būti kaulų čiulpų donorais. O tai reiškia, trūksta kaulų čiulpų, kas serga onkologine liga“, – pažymėjo Seimo narys.

Anot K.Masiulio, be šių veiksmų dar daugiau gali padaryti sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Esą politikams nedera dalyvauti tokiose demonstracijose.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Aurelijus Veryga
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Aurelijus Veryga

„Aš suprasčiau ministrus, nusikirpusius plaukus, nes neišsireikalauja finansavimo kažkam. Suprantu, tada yra demonstracija svarbiam viešam reikalui. Nusikirpti plaukus dėl asmens, kuris ir taip tikriausiai gauna ne pačią blogiausią sveikatos priežiūrą, yra labai paprasta“, – tikino konservatorius.

Praėjusią savaitę, ketvirtadienį, politikas smarkiai sukritikavo sveikatos apsaugos ministro A.Verygos žingsnį nusiskusti galvą ir taip pareikšti paramą premjerui Sauliui Skverneliui.

K.Masiulio įrašas feisbuke
K.Masiulio įrašas feisbuke

Vėliau, penktadienį, konservatorius „Žinių radijuje“ teigė pirmadienį ir pats planuojantis nusiskusti galvą, mat tai padaryti nėra sunku. Tiesa, panašu, kad tą padarė tik antradienį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min