Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 11d. 13:28 , Atnaujinta: 2021 sausio 11d. 15:08

Skandalingąjį skiepijimo sąrašą pateikusi L.Kalnikaitė paaiškino, kodėl suspendavo narystę TS-LKD

Vilniaus miesto klinikinės ligoninės medikų vakcinacija nuo COVID-19
Sauliaus Žiūros nuotr. / Vakcinacina nuo COVID-19

Didelį nepasitenkinimą sukėlusį skiepijamų žmonių sąrašą Šilalės ligoninei pateikusi įmonės „Ambulansas“ Šilalės greitosios medicinos pagalbos vadovė Loreta Kalnikaitė savaitgalį suspendavo savo narystę Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijoje ir šios partijos frakcijoje Šilalės rajono savivaldybėje. Tai 15min patvirtinęs konservatorių partijos Priežiūros komiteto pirmininkas Valdas Benkunskas teigė, kad, nepaisant to, komitetas partietės elgesį svarstys šią savaitę.

15min savaitgalį pranešė, kad Šilalėje COVID-19 medikams skirta vakcina ketvirtadienį buvo paskiepytas įmonės „Ambulansas“, valdančios privačią Šilalės greitosios medicinos pagalbos stotį, vadovas Ričardas Ūselis ir jo šeimos nariai, atvykę iš Vilniaus.

Netruko paaiškėti, kad skiepijamų žmonių sąrašą, kuriame gali būti dar vienas su medicina nesusijęs asmuo, pateikė „Ambulansas“ Šilalės greitosios medicinos pagalbos vadovė L.Kalnikaitė, priklausanti TS-LKD.

Žinome, kad savaitgalį ji susistabdė narystę tiek partijoje, tiek frakcijoje savo sprendimu.

Nors tai komentuodama feisbuke L.Kalnikaitė dėl situacijos neapgailestavo, o kaip tik teigė, kad tai esąs „tam tikrų jėgų užsakymas“, aiškėja, jog savaitgalį ji suspendavo narystę konservatorių partijoje.

„Žinome, kad savaitgalį ji susistabdė narystę tiek partijoje, tiek frakcijoje savo sprendimu – ji atsiribojo tiek nuo partijos, tiek nuo partijos frakcijos taryboje Šilalės rajono taryboje“, – teigė V.Benkunskas.

Jis pridūrė, kad savo ruožtu partijos Priežiūros komitetas atlieka tyrimą.

„Svarstysime bet kokiu atveju mes ją, susirinkę visą informaciją“, – pabrėžė jis.

V.Benkunsko teigimu, komiteto posėdis numatytas šią savaitę.

Paklaustas, ar skiepijamų asmenų sąraše galėjo būti konservatorių partijos narių, V.Benkunskas atsakė neigiamai.

„Bent jau tame sąraše, kas viešai paviešinta, daugiau nėra partijos narių. Ten labiau ne partinė priklausomybė, bet darbinė priklausomybė“, – kalbėjo jis.

L.Kalnikaitė: nenoriu, kad per mane kentėtų žmonės, kurie gerai dirba

L.Kalnikaitė, 15min paklausta, kodėl nusprendė suspenduoti savo narystę partijoje, kai anksčiau teigė nieko blogo nepadariusi sakė, nenorinti, kad „per ją kentėtų tie žmonės, kurie gerai dirba“.

„Na, aš jau čia nedetalizuosiu“, – sakė ji, paklausta, ar sustabdė narystę savo iniciatyva, ar kieno nors paraginta.

Apie tai, kad skiepijamų asmenų sąraše be Ūselių šeimos atsirado ir verslininkas J.Pranckevičius, komentare delfi.lt pripažinęs, kad padarė klaidą, L.Kalnikaitė kalbėti nenorėjo.

„Aš nieko neįrašiau į jokį sąrašą ir jūs man tų pavardžių jau neminėkit“, – sakė ji.

Tačiau 15min pastebėjus, kad kiek anksčiau žiniasklaidai ji yra sakiusi, kad sudarė sąrašą, L.Kalnikaitė siūlė kreiptis į Seimo narį Remigijų Žemaitaitį.

Šis parlamentaras skandalingą situaciją Šilalėje savaitgalį paviešino savo feisbuko paskyroje.

„Jūs visko klauskite R.Žemaitaičio, jis žino, kas sudarė sąrašus, kas ką padarė – jis viską geriausiai žino. Tai kodėl jūs skambinate ir kitų klausinėjate, jūs gi viską puikiai žinot“, – aiškino L.Kalnikaitė.

Apie atvejus, kai vakcinas gauna ne tie, kuriems priklauso, pirmadienį prezidentas Gitanas Nausėda kalbėjosi su premjere Ingrida Šimonyte ir sveikatos apsaugos ministru Arūnu Dulkiu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

26:32
00:48
26:34

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min