Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 10d. 11:34

Kauno regione savaitgalį vagys nušvilpė valtį ir 60 kg kiaulienos, tačiau elektros laidų ir dyzelino pavogti nepavyko

VSAT pareigūnų sulaikyta kontrabandininkų valtis
VSAT nuotr. / Valtys

Kauno mieste ir rajone, Kėdainių ir Jonavos rajonuose sekmadienį vagims sekėsi skirtingai. Vieni džiaugėsi laimikiu, kiti pateko į policijos rankas.

Sekmadienį buvo gautas piliečio M.K. (gimusio 1986 m.) pareiškiamas, kad  birželio 8 d., apie 21.30 val. Piliuonos k. (Kauno r.), netoli namų esančiame tvenkinyje jis pasigedo motorinės valties, kuri grandine buvo prirakinta prie medžio. Padaryta 1 300 litų žala. Tyrimą atlieka Kauno rajono policijos komisariato (PK) pareigūnai.

Birželio 9 d., apie 20.30 val. Didvyrių kaime (Raudondvario sen., Kauno r.) Stirnų gatvėje iš piliečiui  A.G. (g. 1963 m.) priklausančio statomo namo buvo pasikėsinta demontuoti ir pavogti elektros instaliacijos laidus. Padaryta tūkstančio litų žala. Įvykio vietoje sulaikytas įtariamasis N.R. (g. 1980 m.) uždarytas į areštinę. Tyrimą atlieka Kauno rajono PK pareigūnai.

Tą pačią dieną, apie 7.30 val. Surviliškio kaime (Kėdainių r.), Liepupio gatvėje pilietė G. P. (g. 1945 m.) pastebėjo, kad iš nerakintame ūkiniame pastate stovinčio šaldytuvo buvo pavogta 60 kg rūkytos kiaulienos ir višta, o iš garažo – suvirinimo kabelis. Padaryta 540 Lt žala. Tyrimą atlieka Kėdainių rajono PK pareigūnai.

Sekmadienį, apie 3.40 val. Dumsių seniūnijoje (Jonavos r.) esančios įmonės teritorijoje įmonės darbuotojas sulaikė asmenį, kuris kėsinosi iš sunkvežimio „Renault“ degalų bako išleisti dyzeliną. Į policijos komisariatą pristatytas pilietis N.Č. (g. 1974 m.). Prie sunkvežimio degalų bako rastos dvi dyzelino pripildytos 20 l ir 10 l talpos plastikinės talpyklos. Tyrimą atlieka Jonavos rajono PK pareigūnai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:05
02:14
01:11

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min