Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 17d. 11:48

Mergaitė, kurios niekas nepasigedo: pagrobimas – vis dar mįslė, tačiau bent viena versija – atmesta

Sostinėje pagrobta mergaitė
15min / Sostinėje pagrobta mergaitė

Trečiadienio vakarą galbūt įvykęs mergaitės pagrobimas prie Vilniaus Televizijos bokšto vis dar apgaubtas mįslėmis. Dėl dingusio vaiko į teisėsaugą niekas nesikreipė, o ir toliau tiriamos visos versijos – nuo brutalaus kriminalinio nusikaltimo iki tiesiog melagingo pranešimo. Bent jau feisbuke sklandanti versija apie pagrobtosios išvežimą į Lenkiją subliuško.

Teisėsaugą ant kojų sukėlė trečiadienį apie 19 val. gautas pranešimas dėl pagrobtos 11-12 metų mergaitės.

Penktadienį vis dar negauta pranešimų, kad kas nors būtų pasigedę panašaus amžiaus vaiko.

Apie pagrobimą pranešė 3 berniukai, žaidę netoliese, kai išgirdo pagalbos šauksmą. Jie esą matė, kaip vyrai mergaitei užklijuoja burną lipnia juosta ir įgrūda į sidabrinį automobilį su geltonais numeriais. Pradėta spėlioti, kad tai galėjo būti Didžiojoje Britanijoje arba Nyderlanduose registruota transporto priemonė, o galbūt paprastas taksi automobilis.

Sekant karštais pėdsakais, siūlo galo užčiupti nepavyko. Gausios pareigūnų pajėgos stabdė mieste automobilius, tačiau nieko įtartino nerado. Informuoti pasieniečiai, tačiau ir jie nepastebėjo įtartinų iš šalies išvažiuojančių transporto priemonių.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį sujudo Kauno policija, jie ieškojo basos merginos. Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis paaiškino, kad ši paieška vykdyta tiriant gautą informaciją, bet apčiuopiamo rezultato tai nedavė.

Ketvirtadienį policija intensyviai tikrino atokesnes Karoliniškių vietas: gausios Viešojo saugumo tarnybos pajėgos „iššukavo“ visą Pasakų parką. Vilniaus apskrities policijos vado Sauliaus Gago teigimu, tam tikri įrodymai rasti, bet ar jie išties susiję su galbūt padarytu nusikaltimu – neaišku.

Surengtoje spaudos konferencijoje S.Gagas parodė vaikino fotorobotą. Pažymėta, kad šis vyras nėra įtariamasis, bet, liudininkų teigimu, gali turėti reikšmingos informacijos.

Paviešinus fotorobotą, sulaukta gausybės pranešimų, bet vyro tapatybė dar nenustatyta.

Vilniaus miesto savivaldybės pastangomis išsiaiškinta, kad dar prieš pagrobimą buvo paskelbta dviejų 15 amžiaus merginų paieška, pradingusių iš globos namų. Viena paauglė netrukus atsirado, kita oficialiai vis dar dingusi.

Penktadienį policija informavo, kad ir toliau intensyviai dirbama, tačiau jokių naujienų pareigūnai neturi.

Pasirodė ir gausybė spėlionių, gandų, netgi sąmokslo teorijų. Vienas iš tokių, esą liudininkas matė, kaip mergaitė Lenkijoje perkeliama iš vieno automobilio į kitą. 15min išsiaiškino, kad tai – visiškas melas.

Dar viena plačiai aptarinėjama kone fantastinė versija: neva sujudimas galėjo būti sąmoningai surežisuotas, siekiant nukreipti visuomenės ir žiniasklaidos dėmesį nuo pastarųjų aktualijų aplinkosaugos srityje ar kitų valstybinės reikšmės problemų.

Policija dėl įvykio sulaukia daugybės informacijos ir toliau kviečia liudytojus atsiliepti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min