TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip išsimiegoti naktį?

Mieguistumas
Flickr.com / Mieguistumas
Šaltinis: Žvalus.lt
0
A A

Jei blogai išsimiegate naktį ir jaučiate mieguistumą dienos metu, ko gero, susiduriate ir su problemomis darbe, taip pat sudėtinga atlikti kasdieninius darbus. Pateiksime keletą rekomendacijų, kaip įveikti tokį mieguistumą.

Nepamirškite, kad vyresniems žmonėms vidutiniškai reikia miegoti 7-9 valandas per parą, o paaugliams – 9. Lova reikalinga miegui arba seksui, tačiau ne televizoriaus žiūrėjimui, el. pašto tikrinimui ir laiškų atsakinėjimui, ne sąskaitų skaičiavimui ir ne karštiems ginčams.

Nustatykite, kada turite kiekvieną vakarą gultis miegoti ir kiek jums reikia iš viso valandų išsimiegoti. Kai turėsite kelias laisvas dienas, įvertinkite, kiek jūs turite miegoti, kad pilnai išsimiegotumėte, ir pagal tai suskaičiuokite laiką, kada reikia gultis miegoti.

Jei reikės persukti laiką (kelionės metu ar persukant žiemos-vasaros laiką), prie šio pokyčio pratinkitės po truputį. Kiekvieną vakarą gulkitės miegoti 15 minučių anksčiau. Taip per keturias dienas laiko režimą pakeisite iki valandos.

Turėkite dienos režimą ir jo laikykitės. Pusryčiai ir pietūs – tuo pačiu laiku, ir tai neturi būti užkandžiavimas kava su pyragaičiais. Vakarienė – 2-3 valandos iki miego. Kasdien atlikite fizinius pratimus po 30 minučių, tačiau ne vėliau nei likus 3 valandoms iki miego. Nereikėtų grįžus po darbo šiek tiek prigulti, kadangi taip pažeidžiate nakties miegą.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min