Parodyk akytes – 2017 metų pavasarį 15min pradėjo seriją tiriamųjų straipsnių apie Seimo nario Artūro Skardžiaus sandorius ir finansinius ryšius su energetika.

Žurnalisto Dovydo Pancerovo publikacijos sulaukė rimtos visuomenės reakcijos. Specialiųjų tyrimų tarnyba pradėjo ikiteisminį tyrimą, Seimas – parlamentinį tyrimą ir apkaltos procesą, Valstybinė mokesčių inspekcija – mokestinį patikrinimą, Valstybės saugumo departamentas atleido žurnalistinių tyrimų centre atsidūrusį buvusį žvalgą Tomą Jakučionį, kuris per žmoną buvo susijęs su Artūru Skardžiumi.

Internete pasklido Šarūno Černiausko sugalvota grotažymė #parodykAkytes. Tai – A.Skardžiaus situaciją apibūdinantis pokštas, sukurtas perfrazuojant paties politiko žodžius, pasakytus D.Pancerovui: „Dovydai, žiūrėk, gal tu norėtum savo akytes man parodyti?“ 15min Tyrimų skyrius šią istoriją tęsė ir 2017–2018 metais.

Apdovanojimai: 15min Tyrimų skyrius už šį tyrimą apdovanotas daugybe apdovanojimų, tarp jų ir tarptautiniais Peter Greste Freedom of Speech Award 2017, Eesti Media Award 2018, Vilniaus politikos analizės instituto įsteigta premija kaip geriausias 2017 metų žurnalistinis tyrimas.