Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 30d. 13:09

Klaipėdoje uždainavęs šokėjas J.Mejeris pribloškė sekėjus: ateities planuose – muzikinė karjera

Justinas Mejeris
Asmeninio albumo nuotr. / Justinas Mejeris

Šokėjas Justinas Mejeris išdrįso savo draugams ir sekėjams parodyti savo kitokią – jautrią, pusę. Daug dėmesio vaikinas sulaukė pasidalijęs vaizdo įrašu, tiesa, šį kartą buvo įamžintas ne šokis, o jo perdainuotas populiaraus atlikėjo Bruno Marso kūrinys „When I Was Your Man“. Kaip sako Justinas, aistrą dainavimui pajuto prieš 5 metus ir, nors yra įsitikinęs, kad reikia įdėti nemažai darbo lavinant balsą, ateityje jis tikisi užlipti į sceną nebe kaip šokėjas, o atlikėjas.

Mėgėjiškai dainuoti Justinas Mejeris pradėjo su savo sese Joana. Kartu jie į „Youtube“ keldavo įvairius vaizdo įrašus, tuo metu surinkdavo ir nemažai peržiūrų, tapo atpažįstami. Atrodo, muzika Justino gyvenime visada buvo šalia. Anot vaikino, labai daug jo draugų dainuoja, todėl kartu su jais susitikus įvairiose šventėse ar vakarėliuose taip pat tekdavo užtraukti vieną kitą dainą.

„Iš pradžių muzikoje nieko nesupratau, bet kuo toliau, tuo labiau pamėgau dainuoti“, – 15min pasakojo Justinas.

Kai iš savo gimto miesto Tauragės atvažiavo studijuoti į Vilnių, J.Mejeris svarstė, kokį kelią rinktis – profesionalaus šokėjo ar dainininko. Sportinių šokių varžybose jis dalyvauti jau nebenorėjo, tačiau kartu su partnere Ieva Repšaitė pradėjus kurti daugybę žmonių sužavėjusius šokių įrašus, dainavimas liko pomėgiu, bet labai svarbiu.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Ieva Riepšaitė ir Justinas Mejeris
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Ieva Riepšaitė ir Justinas Mejeris

„Pamenu, vieną kartą, grįžęs iš šokių, sėdau prie kompiuterio, bet kažkodėl puoliau ne analizuoti kitų šokėjų pasirodymus, o muzikantų perdainuotus kūrinius. Jau tada, prieš dvejus ar trejus metus, supratau, kad muzika man kažkuria prasme net įdomesnė. Tuomet nusprendžiau, kad laikas pabandyti dainuoti ir pačiam, savarankiškai“, – prisiminė Justinas.

Nieko nelaukęs jis užsirašė į dainavimo seminarus pas Rositą Čivilytę. Pasakodamas apie savo pirmuosius žingsnius muzikoje, Justinas prisiminė, kad išėjęs iš pirmosios pamokos jautėsi tarsi atsidūręs kosmose – buvo labai laimingas, energingas, suprato, kad ir toliau norėtų domėtis šia veikla.

„Manau, kad tai yra ilgas kelias, bet juk niekada nėra vėlu pradėti gyvenime ką nors naują. Visi man sakydavo: „Ką tu, šokėjas, dainuosi“, bet aš turiu ambiciją įrodyti, kad viskas įmanoma“, – ryžtingai kalbėjo šokėjas.

Ir, atrodo, tikslui pasiekti, Justinui jėgų tikrai netrūksta. Dar ir dabar jis bent kartą per savaitę apsilanko pas Rositą, semiasi iš jos dainavimo patirties, bet taip pat savarankiškai dirba ir namuose. Žiūri įvairius vaizdo įrašus, kurie padeda apšildyti balsą, atlieka nesudėtingus kūrinius.

„Prieš metus turėjau ir pirmą koncertą. Buvo šokių renginys, bet manęs paprašė padainuoti. Labai patiko, todėl ateityje svajoju surengti ir savo koncertus, išleisti dainas. Neseniai pradėjau mokytis groti gitara, nuo rudens lankysiu pianino pamokas“, – apie ateities planus užsiminė Justinas.

Paklaustas, ar Rosita griežta mokytoja, J.Mejeris prisipažino – ji vaikino neliaupsina, išsako pastabas. Kita vertus, tai Justiną motyvuoja stengtis ir ateityje vengti klaidų.

„Kritika yra normalu, nes jei viskas būtų gerai, neturėčiau kur tobulėti. Kartais norisi viską mesti, bet žinau, dėl ko tai darau, ir suprantu, jog reikia laiko norint ką nors pasiekti. Dabar tik mėgaujuosi procesu, bet ateityje planuoju dalyvauti kokiame nors projekte, tik dar mažiausiai poros metų reikia, kad patobulėčiau“, – sako Justinas.

Ir nors į sceną lipti J.Mejeris kol kas dar neketina, prieš kelias dienas gerbėjams išdrįso pristatyti pirmą savo perdainuotą kūrinį. Pirmas buvo ne tik jo dainos vaizdo įrašas, bet ir pasirodymas gatvėje.

„Aš niekada nedainavau įrašų studijoje, todėl kartu su draugu Simu Baziliausku planavome tai padaryti. Atėjus tai akimirkai, jis persigalvojo, ir pasakė, kad filmuosime vaizdo įrašą gatvėje. Viskas buvo labai neplanuota“, – prisiminė J.Mejeris.

Asmeninio albumo nuotr./Justinas Mejeris
Asmeninio albumo nuotr./Justinas Mejeris

Kai išgirdo tokią draugo idėją, per kūną jam nubėgo šiurpuliukai, vaikinas svarstė, kaip į tokį akibrokštą sureaguos praeiviai: „Labai pasimečiau, buvo daug jaudulio. Kai atvykome į vietą, kurioje turėjau dainuoti, pradėjo drebėti kojos. Tikrai nesijaučiau atsipalaidavęs, suprantu, kad padariau kur kas mažiau, nei būčiau galėjęs, bet manau, kad tai normalu, nes juk pirmas kartas.“

Justinas prisipažino, kad atliekant dainą jam drebėjo balsas, jis galvojo, kaip viską taisyklingai atlikti, todėl nebuvo įsijautęs į muziką. Vis dėlto jis sako, kad nors tai pirmas, galbūt kiek prisvilęs, blynas, bet po kelių eilučių jam pavyko atsipalaiduoti, mėgautis daina ir netgi sulaukti klaipėdiečių šypsenų.

„Buvau labai nustebęs ir kai vaizdo įrašą įkėlėme į „Youtubę“. Jis sulaukė labai gražių reakcijų, žmonės rašė, kad turiu gražų ir išskirtinį tembrą, ragino paklausyti kitus. Neigiamų atsiliepimų negavau, galbūt jie susilaikė. Bet manau, kad kuo daugiau darai, tuo daugiau gauni ir kritikos“, – svarsto jis.

Bet, net jei ir būtų sulaukęs neigiamų atsiliepimų, Justinas sako jau užsiauginęs storą odą. Scenoje jis šoka jau daugiau nei 18 metų, ne kartą yra sulaukęs kritikos strėlių, todėl dabar į viską žiūri ramiai ir suvokia populiarumo kainą.

„Juk kelias vien rožėmis klotas nebūna, o neigiami komentarai yra dalis tavo sėkmės“, – atvirai kalbėjo šokėjas.

Tiesa, Justinas neslepia galvojantis, kad šį kartą teigiamas reakcijas paskatino ir vaikino pasirinkimas atlikti ne kieno kito, o Bruno Marso dainą. Šis populiarus atlikėjas Justiną sužavėjo kaip artistas jau kur kas anksčiau. Juk jis ne tik gerai dainuoja, bet ir šoka.

„Klausydavausi labai daug jo dainų. O ši man kėlė nemažai sentimentų, yra susijusi su asmenine patirtimi“, – apie pasirinkimą, kodėl nusprendė sudainuoti „When I Was Your Man“, aiškino Justinas.

Išgirskite Justino Mejerio perdainuotą dainą „When I Was Your Man“:

VIDEO: Bruno Mars - When I Was Your Man (Cover by Ustin)

Jis paatviravo, kad anksčiau, kai dar mokėsi mokykloje, turėjo merginą, su kuria draugavo ilgą laiką. Ši daina ir buvo skirta jo buvusiai simpatijai, todėl Justinas tikisi, kad ji bus išgirsta.

„Ši istorija man labai asmeniška ir taikliai nupasakota dainos žodžiais. Su ta mergina nebebendraujame, bet norėčiau, kad ji išgirstų šią mano atliekamą dainą“, – prisipažino J.Mejeris.

TAIP PAT SKAITYKITE: Justinas Mejeris kviečia namuose išmokti sambos judesių: žiūrėkite nuotaikingą vaizdo įrašą

TAIP PAT SKAITYKITE: Internautams užkliuvo „Šokio revoliucijos“ nugalėtojų finalinis pasirodymas: lygina su JAV pora

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

02:40
06:21
02:48:11

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką